Paklausę kalbos, apsiskelbė vieninteliais

Išklausę paskutinės savivaldybės administratoriaus Audroniaus Gališankos kalbos, „Anykšta“ pasidarė išvada, kad jie yra… vienintelė žiniasklaida rajone.

UAB ,,Anykštos redakcija“ leidinių grupė nusprendė po A. Gališankos kalbos, kad ji – vienintelė žiniasklaida. „Šitai netiesiogiai, bet labai aiškiai savo atsisveikinimo kalboje patvirtino Anykščių savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka“, – rašoma Vidmanto Šmigelskio publikacijoje „Audroniaus Gališankos nuomone, ,,Anykšta“ – vienintelė rajono žiniasklaida“

Cituojamas ir pats A. Gališanka, kuris, beje, „Anykštos“ neminėjo, o išvadas pasidarė pats žurnalistas. ,,Dėkoju ir žiniasklaidai, kuri kritikavo daugiau nei gyrė, beveik visai negyrė“,- kalbėjo A. Gališanka. ,,Kibirkštis užgydys laikas“, – kalbėdamas apie savo santykių su žiniasklaida perspektyvas sakė A. Gališanka. Priminsime, jog ,,Šilelis“ ir ,,Nykščiai“ šios valdžios atžvilgiu tikrai buvo pozityvūs, tačiau A. Gališankai, regis, žiniasklaida asocijuojasi tik su ,,Anykšta“. Ačiū, direktoriau“, – rašo V. Šmigelskas.
Kaip sakoma, išvados toli siekiančios ir, regis, visai nepagyrūniškos, galima pavadinti net kukliomis.
Savo ruožtu priminsime, kad „Anykšta“ gerokai daugiau spausdino medžiagos apie gerus savivaldybės darbus, negu „Šilelis“, nes yra oficiali Anykščių savivaldybės sprendimų ir viešinamos medžiagos publikuotoja. Taigi, apie gerus savivaldybės darbus galima paskaityti praktiškai kiekviename „Anykštos“ laikraščio numeryje.
Linas BITVINSKAS  

7 komentarai

 1. Labai teisingos Anykštos įžvalgos. Kitaip net neįmanoma suprasti.

  • Ar čia rašo, kaip buvo skelbta „būsimas Anykščių meras Vaiginas“?

   • Taigi, aha

    Taip, čia rašo išpirdolintasis iš merų alesionka, dabar Panevėžy tūnantis! Sarmata mat buvo likti Anykščiuose po patirto tokio fiasko, tai ir išsinešdino!

 2. "ANYKŠTOS" savininkų žiniai

  Ryšių su visuomene agentūrų asociacija: Gudelio įmonės veikla neetiška ir žalinga (68)
  BNS . Agentūros „Vip communications“ („VIP Viešosios informacijos partneriai“) ir jos savininko Dariaus Gudelio konsultacijos konkuruojantiems šalies politikams vertinamos neigiamai, nes tokia veikimo praktika yra ydinga, trečiadienį pareiškė Ryšių su visuomene agentūrų asociacija.
  P.S. Ne veltui ir prezidentas Valdas Adamkus atleido iš darbo šitą poną, kaip praradusį jo pasitikėjimą…

 3. tikrai Gebelsas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.