Pajuto vietos „elito“ jėgą

„Nykščių“ radijuje, apžvelgdamas pirmąjį šių metų pusmetį, vienu iš sudėtingesnių  ir daugiausiai emocijų pareikalavusiu įvykiu, meras Kęstutis Tubis pavadino "Pirminės sveikatos priežiūros centro" vadovybės bandymą savo žinioje išlaikyti Troškūnų slaugos ligoninę. Su kuo turi reikalų K. Tubis suprato, kai buvo pradėti rinkti parašai, siekiant sutrukdyti bandymui išsaugoti, kiek įmanoma daugiau pacientams teikiamų paslaugų Anykščių ligoninėje. Taip pat iš karto pasipriešinimui buvo mobilizuoti vietos ir Vilniaus politikai bei medikų bendruomenė. Rajono vadovus ir ligonius tenkinantis sprendimas buvo priimtas mažiausia valdančiųjų balsų persvara nuo pat kadencijos pradžios. Už balsavo tik 14 Tarybos narių. Prieš – visi socialdemokratai.
Tuo tarpu labiausiai maloniai nustebinusiu įvykiu įvardino neseniai praūžusią miesto šventę.
„Pirmiausia norėčiau padėkoti visiems šventės organizatoriams, meno kolektyvams, saviveiklininkams, visiems, kurie sukūrė tai, kuo anykštėnai tikrai džiaugiasi ir didžiuojasi. Visi svečiai iš užsienio buvo sužavėti.

O apžvelgiant savivaldybės veiklą, tai esu dėkingas administracijos direktorei, jos pavaduotojui ir visiems Tarybos nariams. Darbas pirmąjį pusmetį vyko sklandžiai. Priėmėme daug reikalingų miestui ir rajonui sprendimų. Dirbome susitelkę, nebuvo jokių nereikalingų kivirčų, nepamatuotų reikalavimų ir kaprizų. Netgi sunkūs klausimai, tokie kaip Troškūnų slaugos ligoninės prijungimas prie Anykščių rajono savivaldybės ligoninės, nesukėlė perdėto irzlumo ar nepasitenkinimo. Pasieksime, kad dėl to nenukentėtų nei gyventojai, nei kolektyvo nariai“, – teigė K. Tubis.
Mero teigimu, šiuo metu veikia administracijos direktorės Venetos Veršulytės sudaryta darbo grupė, kuri ir sprendžia visas su reorganizacija iškylančias problemas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.