Pagerės vaikų ugdymo kokybė

Švietimo ir mokslo ministro 2018 02 01 įsakymu skirtas finansavimas Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ modernizavimui.

Bendra projekto vertė – 263 217,77 Eur. Iš jų 174 149,00 Eur yra ES struktūrinių fondų lėšos (66 proc.), valstybės biudžeto lėšos – 15 366,00 Eur (6 proc.), Anykščių rajono savivaldybės indėlis – 73 702,77 Eur (28 proc.). Projektą numatoma įgyvendinti iki 2020 m. kovo 31 d.

Pagrindinė problema, kurią išspręsti skirtas projektas, yra nepakankama teikiamų ugdymo paslaugų kokybė. Lopšelis-darželis „Eglutė“, kaip ir dauguma Lietuvos darželių, yra statytas sovietmečiu. Modernizuojant lopšelį-darželį bus kuriamos modernios, saugios, kūrybiškumą skatinančios mokymosi erdvės ikimokykliniam ir priešmokykliniam vaikų ugdymui. Įgyvendinant projektą planuojama atnaujinti dvi darželio grupes, mokymų kabinetą, sporto salę, kalbų kabinetą, menų kabinetą, aprūpinti šias patalpas baldais ir kita reikalainga įranga. Tikimasi, kad modernizavus lopšelio-darželio „Eglutė“ patalpas, bus pagerinta bendrojo ugdymo kokybė ir sukurta patraukli ugdymo aplinka lopšelio-darželio ugdytiniams.

4 komentarai

  1. vaikų pagerės

  2. Vaikų ugdymo kokybe užsiima pedagogai, galbūt pagerės vaikus supančios aplinkos kokybė..

  3. Ot tai renovacija! Dvi grupes atnaujins, o kaip likusios? O kaip kiauras stogas? Per smarkesnį lietų koridorius plaukia 🙁

  4. viska nuo nulio

    naujas lekstes parupinkit nes vaikai kaikuriose grupese valgo is kavos kompektu leksctuciu.ale didelese lekstese tiekia maista vaikuciams.sakau nes maciau ir vaikas skundes kad nera kaikuriose grupese pakankamai lovu pietu miegui….kas tos dvi grupes-visas nuo nulio reanovuot reikia.apie spinteliu bukle isvis tyliu.laime nebelankom to darzelio.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.