Pageidauja, kad grįžtų „Autovelda“

„Nykščiai“ gavo Marijonos Fergizienės  laišką, kuriame ji piktinasi  vairuotojais, kurie stoja tik sustojimuose, ir sako, kad norėtų, jog grįžtų senasis vežėjas.
„Anykščiuose vežėju buvo pasirinktas UAB „Transporto centras“. Dirba nuo 2018 m. pradžios.  Autobusai naujesni, tas tiesa.
Važinėju maršrutu Anykščiai  – Niūronys. Reisų padaugėjo – per dieną net trys. Tačiau iškilo ir sunkumų. Tuo reisu važinėja sodininkai. Dauguma vairuotojų labai paslaugūs, mandagūs, tačiau vairuotojas, kuris važiavo 2018-08-22 d, 12,30 val., išskirtinis. Reto įžūlumo žmogus.
Ties „Elmos“ sodu yra du sustojimai – vienas viename gale (Šeimyniškėliai) ir kitas kitame gale. Minimas vairuotojas sustoja tik sustojimuose, kitus laukiančius ties pirmu ar antru įvažiavimu į sodą ,keleivių nepaima. Buvau palikta ir aš. Vairuotojas aiškina, kad keleiviai jam nerūpi, jam savivaldybė kompensuoja už nuvažiuotus kilometrus.
Autobusas, kuris išvyksta 9,30 val. užsuka į Ramybės rajoną. Važiuojant atgal 12,30 autobusu minimas vairuotojas  bobutes su krepšiais iškeldina J. Biliūno g. Ir taip tie ginčai nesibaigia. Gaunasi taip. Savivaldybė atkiša kelias dešimtis tūkstančių  kompensacijų, o 80 -metė nešasi krepšį obuolių, eina ašarodama. Reikia neašaroti, o daryti viską , kad tokių paslaugų tiekėjų Anykščiuose neliktų.
Kai dirbo vežėju UAB „Autovelda“ nebuvo atvejo, kad paliktų keleivį ant kelio. Mat jų niekas nekompensavo.
Negalima susisiekti su jų vadovais. Internete rodo, kad puslapis kuriamas.
Tokio vežėjo mums nereikia. Norime, kad  maršrutą Anykščiai – Niūronis perimtų UAB „Autovelda“. – rašo  Marijona Fergizienė

NYKŠČIAI

6 komentarai

  1. jai vis negerai

  2. Tikrai, galėtų sustoti ne sustojimuose, nes žmonėms patogiau. ,, Autovelda“ kai buvo, tai vairuotojai visada sustodavo ne sustojimuose.

  3. Siaip autobusai ir privalo stoti tik sustojimo vietose t.y kur yra stoteles. Gal dar noretumet, kad autobusas iki pat namu slenkscio parvestu?

  4. Pagal kelių eismo taisykles autobuso vairuotojas keleivius būtent ir tik gali paleisti tik tam skirtose sustojimo vietose, o ne prie miškelio, ar namų slenksčio. Gal gerbiamoji po to norėtu pati sumokėti gautas baudas? Jeigu jau taip blogai, tai yra alternatyvos, pvz taksi, manau tikrai nuveš net iki namų slenksčio, tik ar patiktu po mokėti daugiau negu už autobuso bilietą, nemanau. Taip, kad pajudėti išeis tik į naudą aš manau. Kita karta patarčiau pasiskaityti kelių eismo taisykles „XVII. Sustojimas ir stovėjimas“ skiltį prieš skundžiantis, beprasmiškas straipsnis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.