Padėti išgyventi smulkiajam verslui

Karantinas skaudžiai atsilieps smulkiajam verslui.

“Nykščiai” pasiruošę padėti, todėl verslininkai, teikiantys karantino metu leidžiamas paslaugas, sakykim, dalis kavinių teikia maistą išsinešimui, gali kreiptis el.paštu reklama@nyksciai.lt ir NEMOKAMAI paskelbsime apie jūsų teikiamas paslaugas, apie kurias galbūt nežino gyventojai. Kreipkitės.

Štai keletas įmonių

NYKŠČIO NAMAI

Mieli lankytojai, dvi savaites dirbsime ir maistą ruošime tik išsinešimui. Taip pat turime galimybę maistą pristatyti į namus. Užsakymus priimame telefonu: 865031881.
Dienos pietų pasiūlymą kasdien rasite mūsų Facebook paskyroje. Norime jus nuraminti ir pranešti, kad laikomės visų higienos normų, nuolat dezinfekuojame visus paviršius, maistą perduosime vienkartinėse pakuotėse.

JOLĖS GĖLIŲ KRAUTUVĖLĖ

Užsakymai priimami telefonu 861002353

KARČIAMA ŠAULIŲ NAMAI

Maistą pristatyti galėsime, jei suma sieks €30, užsakymus priimsime taip pat ir juos galėsime pristatyti į reikiamą vietą. Dėl maisto pristatymo skambinkite telefonu ir susitarsime dėl laiko, 861456848.

 

Savivaldybės darbuotojai surinko atskirą sąrašą, jei jūsų įmonės nėra, kreipkitės, papildysime

 

 

7 Komentarai

 1. Labai graži “Nykščių” iniciatyva taip padėti verslui ir žmonėms. Karantinas visiems ne džiaugsmas, sudaro nepatogumų, bet visur galima rasti išeitį ir išgyventi. Ačiū! 🙂

 2. Violai padekit

 3. Kęstutis

  Dėl pristatymo į namus: buitinės chemijos, skalbiklių, žvakių įdėklų, žvakių, dailės prekių ir kt. nemaisto prekių teirautis telefonu: +370 686 57123

 4. nusimines

  ka jums padeti kad jus darbuotojus isnaudojat aria kaip vergai uz minimalke,vertinkit darbuotujus ir liaudis vertins jus

  • Pasiieškok kas moka daugiau,jeigu esi toks išsilavines ir geras specialistas. O jeigu moki tik bulves skusti,tai tu didesnio atlyginimo nevertas ir nėra ko verkšlenti.

 5. Nusimines tai cia gal apie nykscio namus ten darbuotojai vergai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.