Padėkojo už drąsų poelgį

Anykščių rajono policijos komisariato viršininkas Rimantas Èepulis už  pilietišką ir drąsų poelgį  padėką ir suvenyrų su policijos simbolika  įteikė Dijanai Grudzinskienei. Policijos suvenyru taip pat buvo apdovanota ir moters draugė, kuri buvo įvykio liudininkė.
Birželio 18-ąją  nuo Svėdasų link Utenos kartu su drauge ir vaikais važiavusi  D. Grudzinskienė, pastebėjusi kelyje pavojingai manevruojanti automobilį bei įtarusi, kad taip elgiasi neblaivus vairuotojas,  pranešė Bendrajam pagalbos centrui.  Moteris elgėsi labai ryžtingai – ji ne tik sekė įtariamąjį, bet dar signalizavo automobilio šviesomis, kad prieš ją važiuojanti ir pavojingai manevruojanti mašina sustotų. 
Kelio išplatėjime automobiliui sustojus, drąsi anykštėnė taip pat sustojo, priėjo prie įtartinai važiavusios transporto priemonės ir, atidariusi dureles, nepabūgo iš užvedimo spynelės ištraukti užvedimo raktelių. Netrukus atvažiavo ir policijos pareigūnai, kurie sulaikė neblaivų vairuotoją.
Prie arbatos puodelio policijos komisariato viršininkas drąsiai moteriai sakė, kad jos pilietiškas poelgis, kuris buvo paviešintas žiniasklaidoje, paskatino ir kitus gyventojus nebūti abejingais kitų saugumu.
D. Grudzinskienė sakė, kad taip stengiasi elgtis įvairiose situacijose.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.