Padėkime išgyventi smulkiajam verslui

Karantinas vėl uždarė žmones namuose. Šie metai išskirtinai sudėtingi ypač smulkiems verslams, todėl padėkime jiems!

Turite mylimą vietinę kepyklėlę ar skanėstų kepėją, pažįstate auksarankę siuvėją ar neįtikėtinų aksesuarų gamintoją, galbūt žinote kur nuostabiausios gėlės ar rečiausi sendaikčiai?  Dalinkitės komentaruose savo atrastų smulkių vietinių verslų kontaktais. Sritis nesvarbi! Esame įsitikinę, kad geriausia reklama yra iš lūpų į lūpas.

Padėkime smulkiajam vietiniam ir nei valstybės, nei savivaldybės neremiamam vietiniam smulkiajam verslui.

NYKŠČIAI

14 komentarų

 1. Geriausios gėlės – Jolės gėlių krautuvėlėje.

 2. Šokoladinė kavinė – Paukštukas pūga!!!!!!!!!!!!! Nėra skanesnės vietos Anykščiuose

 3. Kepyklele uz Eurovaistines. ten visad sviezios bandeles,skani duona su morkom. Sucre kavinuke, kur buvo galima ir smagiai pasedeti su vaikais, ir pakramsnoti,kavos skanios isgerti…

 4. Madam Esme, kalediniu dovanu idejoms!

 5. Kai kas,net įskundžia iš pavydo VMI,o tada dar į sekmadienį į bažnyčią nueina komunijos priimt.Visai negyvena ką bažnyčia mokina,tai neaišku iš vis ko eina kiti į bažnyčią.Kažkas sakė:-„Aš tai einu klebono St.Krumpliausko pliatkų pasiklausyt per pamokslą,nes labai man įdomu“.Man tai atrodo,kad tyčia toks pasakymas.

 6. Kepyklėle už Euro vaistinės 11 balų. Picerija „Juna“ ne tik picos išsinešimu 11 balų, Jolės gėlės- puikūs orginalūs patarimai mini dovanėlės ir nuostabios gėlės visoms progoms 11+n balų 🙂 , na Bukausko mėsos parduotuvės gal net nereikia įvardinti 11+n balų, penktadieniais nuo 10 val. rūkyta ir kitokia žuvis iš mašinos lauko prekyba prie Bukausko parduotuvės – pirštukus apsilaižysit 11+n balų. BROLIAI LIETUVIAI KAS UŽ ŠŪKĮ: “ PALAIKYKIM SAVUS“, O JEI GALIT TAI IR ANYKŠTĖNUS. SAKOT BRANGU? TAIP, RETKARČIAIS IR BRANGIAU, BET SVEIKIAU, SOČIAU IR LABAI PILIETIŠKA. BEJE, GAL ŽINOT KUR AŽUOŽERIŲ SODŲ PRODUKCIJA ANYKŠČIUOSE PREKIAUJAMA?

 7. Gaila,kad nedirba rankdarbių salonas Idėja! Visko,kas reikalinga rankdarbiams ir dar daugiau ten buvo galima be vargo įsigyti! Praverstų dabar,kada reikia daugiau būti namuose ir toks trumpas šviesus dienos laikas..

 8. O kodel drabužiu parduotuvėles pamiršom.tiek geru parduotuvių yra.irgi eikim pirkim,visiems reikia išgyvent..palaikykim verslininkus .

 9. kokios ten drabužiu parduotuves gariunu rubai ir kainos per pus uzsidejusios kaip butu firminiai rubai baisu koks kaimas su tokiom prekem su 100%antkainiu

 10. patys geriausiai panaudoti rubai – pas turgaus Stase.Pigiai kainuoja ir papildomai plauti nereikia.

 11. O naujus kur pirkt?kad ir rūbai geri butu ir pardavėja maloni?

 12. SOS!!! Gelbekim Kavarsko koldunine kuri jau merdeja! Tuoj ir padaveja is Kauno nebegales atvaziuot „padirbet“,nes neuzteks euriuku kurui isipilt.

 13. Kepykleleje kavinukėje “ Krimski“tikrai visada skanus ir šviežias maistas ir visi kepiniai liuks 🎂

  ,

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.