Pabandė prisijungti

Tris vaikus auginanti Anykščių miesto gyventoja Violeta šiandien nusprendė pasirūpinti jai priklausančiais vadinamaisiais vaiko pinigais, kurių suma, moters skaičiavimu, turėtų siekti apie 170 Eur per mėnesį. Deja, kaip ir daugeliui lietuvių nieko iš to neišėjo.
„Norėjau pažiūrėti kaip tai veikia ir galbūt jau dabar pasirūpinti man priklausančiais vaiko pinigais. Deja, dėl sistemos klaidos to nepavyko padaryti. Puslapis neveikia. Nerimauju, ar iš viso gausime tas lėšas už sausio mėnesį, jei ta sistema užstrigs“, – kalbėjo anykštėnė.
Mokestinės lengvatos autoriai įsitikinę, kad moteriai nerimauti nėra dėl ko. Mat už praėjusį 12-kos mėnesių laikotarpį pinigai bus grąžinami. Tereikia būtinai kreiptis vieną kartą per šiuos metus.
Vis dėlto kai kas iš gyventojų pastebės, jog dėl vadinamųjų vaiko pinigų jų piniginės net ir papalonėjo. Taip nutiks tiems, kurių algos „ant popieriaus“ per 1 160 Eur.

4 komentarai

  1. Tra lia lia , kairę, kairę

    Kai valstybei vadovauja policininkas, tai nereikia norėti, kad kas nors veiktų.

  2. seimunai patys turi vaikuciu uztat pakelia praeitoj kandencijoj neturejo nekele

  3. Buhalterė

    Pinigai padidėjo tiems, kurie gauna minimalią arba beveik minimalią algą ir su verslo liudijimu dirbantiems

  4. gali paplonet? ka buvo uz pirma vaika 100*15 = 15 evru, uz antra ir daugiau po 200* 15= 30 tad kaip gali paplonet. Bet kas uzdirbo mazau ar kas mokescius kokejo savarankiskai anksciau nieko negaudavo, dabar gaus kaip ir visi

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.