Paaiškino, kaip derėtų elgtis su pinigų “kašilioku”

Praėjusiame Tarybos posėdyje kai kurie krašto politikai jau buvo pasirengę mero Kęstučio Tubio eilinei atskaitai apie vis gerėjančią rajono biudžeto situaciją.    
„Pusmečiui sutaupėme 16 procentų ar panašiai. Ar tikslinga pinigus laikyti sąskaitoje, kai tokia infliacija, kai statybinės medžiagos ir darbai brangsta? Gal reikia ieškoti papildomų darbų, gal tvarkyti tas gatves, kurios dar nesutvarkytos, mašinų stovėjimo aikšteles, vaikų darželius ir visa kitą. Reikia tuos pinigus panaudoti. Nes protingas vadovas niekuomet gyvenime „kašilioko“ pinigų nelaikys. Visuomet stengsis investuoti ir iš to gauti galutinį teigiamą rezultatą“, – pamokslavo neformalus socdemų lyderis D. Krikštaponis.
Partijos skyriaus pirmininkas Dainius Þiogelis pritarė kolegai, tik pasisakė dar vaizdingiau.
„Perkastas visas miestas. Darbai vėluoja, yra neaktuojami net padaryti. Tai čia nebus problema metų pabaigoje? Pinigai sąskaitoje guli miestas perkastas, o darbininkų kažkaip nesimato“, – rėžė D. Þiogelis.
Meras Kęstutis Tubis kolegoms paaiškino, jog už neatliktus darbus savivaldybė niekam mokėti nesiruošia, o vėlavimai nėra tokie, jog dėl to reikėtų panikuoti.
Šiuo metu Anykščių rajono sąskaitoje – apie 4,3 mln Eur. Savivaldybės skolos siekia 2,8 mln Eur.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.