Okuličiūtės dvarelyje lankytojų netrūksta

Gegužės 30 dieną lankytojams duris atvėrė nauja edukacinė erdvė. Istorinis Okuličiūtės dvarelis, stovintis ant Šventosios kranto, jau tarnavo kaip Kalėdų senelio rezidencija. Šį kartą jis atvertas kaip kūrybiško istorijos pažinimo erdvė.

Istorijų dvarelio šeimininkės, kultūrinių veiklų organizatorės Vaidos Jucienės  „Nykščiai“ klausė, ar lankytojai susidomėjo nauju kultūriniu objektu?

„Per savaitgalį turėjome nemažai šeimų. Leidžiame po 5 žmones. Jei šeimos narių daugiau, leidžiame visus. Ekskursija trunka apie valandą. Po to tenka gerą pusvalandį viską dezinfekuoti ir vėdinti, nes visa dvarelyje  esanti ekspozicija liečiama“, – pasakojo Vaida. Paklausta, su kokiais įspūdžiais išeina lankytojai, Vaida tikino, kad apsilankiusieji sakė, jog yra maloniai nustebinti to, ką pamatė, kad labai įdomiai pateikta istorija, kuri domina ne tik vaikus, bet ir suaugusius, kad dvarelio erdvėse visi turi ką atrasti.

„Dvarelis atviras lankytojams kasdien, išskyrus pirmadieniais. Tik vakar, Pasaulinę vaikų gynimo dieną, dirbome ir  priėmėme lankytojus. Buvo atvykusios šeimos ir ekskursija. Išeidami  sakė, kad būtinai rekomenduos draugams atvykti, kad tai kažkas naujo ir nematyto“, – sakė dvarelio šeimininkė.

NYKŠČIAI

 

2 komentarai

  1. ŠAUNU, džiugu

  2. Nykščių žurnalistai iki Dvarelio nueiti ir padaryti naują nuotrauką patingėjo…. Tokio aptriušusio pastato nuotrauka daro antireklamą. O Dvarelyje tikrai įdomu, verta apsilankyti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.