Okuličiūtės dvarelis turės šeimininką

Rugsėjo 5 dieną vyksiančiame rajono tarybos posėdyje politikai turės priimti sprendimą, ar įsteigti dar vieną L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos filialą. Juo turėtų tapti renovuotas Okuličiūtės dvarelis,  kuris nuo šiol vadinsis Istorijų dvareliu.

„Nykščiai“ klausė bibliotekos direktoriaus Romo Kutkos, ar jis pasirengęs naujiems iššūkiams, ar jau formuoja komandą, kokių specialistų reiks aptarnauti naujam objektui, kada bus galima apžiūrėti dvarelio ekspoziciją?

„Apie naujus darbuotojų etatus su savivaldybe dar nekalbėjome. Gal kai ką į Istorijų dvarelį nusiųsime dirbti iš dabartinės mūsų komandos, gal bus įsteigtas naujas etatas. Kada bus atvertos dvarelio durys lankytojams, pasakyti negaliu. Dar ne visi baldai ir ne visos priemonės yra. Šiais metais tikrai pakviesime lankytojus“, – pažadėjo bibliotekos direktorius. Paklaustas, ar nespės Istorijų dvarelis atsidaryti iki „Obuolinių“, R. Kutka abejodamas atsakė, kad tikriausiai nespės visko parengti, po to pridūrė: „Esu prietaringas, tad kol dar negavau objekto, nieko nenoriu planuoti ir nieko žadėti. Gal dar  rajono taryba apsigalvos ir Istorijų dvarelį priskirs kam nors kitam…“

Dalina RUPINSKIENĖ

6 komentarai

  1. Kieno mylimoji gaus filialo vadovės vietą?

    • GAL KATRA IŠ KOMYTIETO STEIGĖJŲ AR SĄRAŠINIŲ, NU KATRA DAUGIAUSIAI BALSŲ SURINKO. NEMAŽAI GI DIREKTORIUS PENSINYKAS CIESORIUI BUVO NUKOMANDIRAVĘS Į RINKIMUS. KAŽNA KŪ GI DABAR NEVAGIANČIOS BITĖS IŠ BIBLIOTEKOS GALVOJA, O KAIP GRAŽIAI GALVAS SŪKIOJO IR PLOJO FILMUOTUOSE ROLIKUOSE, YPAČ, KUR CARĄ REABILITAVOJO, NU SU BALTU MĖGSTINIUKU IR IŠ KULTŪRKĖS KARTU.

  2. Liuberalai labai susirupine kad nieko negaus

  3. Kada į pensiją, Kutka?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.