Obuolinių renginiai tęsėsi bene iki pusiaunakčio

Šeštadienio pavakarę Obuolinių renginiai pasklido po visą miestą. Koplyčioje vyko akustinis koncertas, Kultūros centre visai šeimai buvo rodomas Rankų šešėlio teatro spektaklis, o prieš Kultūros centrą anykštėnai grožėjosi šviečiančiais ir šokančiais vandens fontanais. Miesto aikštėje koncertavo Kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai, bibliotekoje vyko renginiai ne tik suaugusiems, bet  ir vaikams. Daug veiklų kultūros ir turizmo objektuose siūlė Turizmo naktis. Anykščių menų inkubatoriuje buvo rodomas eksperimentinis kinas.

Obuolinių šventę 23 valandą vainikavo spalvingi fejerverkai.

NYKŠČIAI

4 komentarai

 1. Nusivyliau renginiu.Jaunimui vakare nebuvo ką veikti.Tik kapelos senjorams.
  Kam tempti ligi vienuoliktos rudenį su fejerverku. kada didžioji dauguma miestelėnų neištvėrė ir nuėjo miegoti nepamatę.
  Tokiu metų laiku turėtų būti ne vėliau 21val. Juk tai reginys vaikams pirmoj eilėj.

  • Penktadienį buvo labai geras koncertas parke . Nuėjom su šeima, ir pagalvojau, kad viskas jaunimui.Bet kažkodėl jaunimo nemačiau, tik keletas.Kažkokia anomalija gaunas su jaunimo reikalais rajone, vis jie rėkia, kad jiems nieko nėra, nelabai suprantu.

  • Anykščių jaunimui niekada nėra ką veikti, nes jie visada nežino ko nori ir niekuo nesidomi. Gerai žmonės rašo-penktadienio koncerte, kuris buvo jaunimo, kažaip jaunimo nebuvo.

 2. ir vėl blogai,

  o tai visas penktadienio koncertas kam buvo skirtas, pencinykams, ar apsirūkiusiems jauniesiems…???

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.