“Obuolinėse” trūksta tik… obuolių (fotoreportažas)

Rugsėjo 21 dieną Anykščių centre vyksta tradicinės “Obuolinės”.

Iš ryto krapnoti pradėjęs lietus kiek praretino dalyvių gretas, tačiau mugė ir visi numatyti renginiai vyksta. Pagrindinė mugės dalis išsidėsčiusi Vilniaus gatvėje, o prie Kultūros centro – festivalio “Jungtys” veiklos. Pristatomas Baltarusijos, Latvijos ir mūsų kulinarinis paveldas, verdami ant laužo įvairūs istoriniai patiekalai.

Anykščių ūkininkų sąjungą, šiemet vėl vaišina žirniene. Ji išvirta iš ūkininko Osvaldo Gritėno laukuose  išaugintų žirnių. Tradiciškai ūkininkai atveža parodyti ir ką augina.  Aptvaruose vaikšto avytės ir antys. Dar viename aptvare stovi Meras.  Nepagalvokite, kad įkalino Sigutį Obelevičių – taip vadinasi Lietuvos sunkiųjų veislės eržilas.

Mugėje daugybė maisto produktų, Prekiaujama alumi iš Latvijos, žuvimi iš pamario, mėsos gaminiais iš Kauno. Vieno, ko pasigedo šventės dalyviai – tai obuoliai.  Bet jei nusipirkti ir nėra galimybės, tai galima nueiti prie upės pasižiūrėti į sukurtus floristinius obuolius.

Šventės veiklos vyks iki pusiaunakčio.

Linas BITVINSKAS

 

10 Komentarai

 1. buvo galema nusipirkti obelų užtai

 2. gaila obuolynes be obuoliu-pirksim yurguje

 3. Teisiamas opozicijos lyderis nesiblaško?

 4. Didžiausiai nustebau kai nemačiau nei vieno obuolio ant prekystalio ar tai krepšyje pasivaišinimui. Tikros “OBUOLINĖS”.

 5. Obuolių nemačiusiems

  Ko čia žvieget ? Obuolių labai norit , neėdę ar ką ? Įdomūs kaimiečiai…

 6. Ti buva kalvadoso pagaminis “Anykščių vyniokus” a ne? Pagal senu recepturu da. Neišmesta gi manau ta receptūra

 7. Užtat tarybiniai trandalietai išrikiuoti. Ikarus’as veža atgal į “šlovingą” praeitį.

 8. tai kad nei vieno ukininko nemaciau prekiaujancio savo uzauginta ar pagaminta ukio produkcija.geda rengejams muges,kad nekvieciami vietiniai prekiauti,o neprekiaujama todel,kad rengejai ima mokesti uz vieta prekybai 40 euru,o ta vieta yra labai maza,reikia imti dvi ar tris vietas,o tai jau 80,120 euru.tai ir neapsimoka obuolinen vaziuoti.

 9. šį kartą lašišų papilvės buvo? Brangiau nei Norfoje?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.