„Obuolinės“ Anykščiuose prasidėjo anksčiau laiko (galerija)

Rugsėjo 4 dieną, apie 11 valandą 30 minučių, prie Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro prasidėjo „Obuolinės“. Prie automobilių stovėjimo aikštelės augusi obelis su visais obuoliais užvirto ant automobilio.

Nors nebuvo vėjo, tačiau gal 30-ies metų obelis matyt, neišlaikė obuolių svorio ir užgriuvo ant stovinčio Pirminės sveikatos priežiūros centro automobilio, kuriuo važinėja gydytoja Dalė Kazlauskienė.
Tiesa, obelis virto iš pat pašaknų, todėl ant automobilio užvirto labai inteligentiškai. Liudininkai „Nykščiams“ pasakojo, kad pasigirdo traškesys ir obelis lėtai atsigulė ant automobilio. Pirminiais duomenimis, automobilis žymiau nenukentėjo. „Man pirma tokia avarija“, – geros nuotaikos neprarado dėl įvykio D. Kazlauskienė. Atskubėjo ir gydytojas Kęstutis Jacunskas. Medikai apžiūrėjo automobilį ir nusprendė, kad geriausia yra kviesti gaisrininkus. Beje, PSPC darbuotojai teigė, kad prieš dvejus metus buvo prašę leidimo nupjauti medį, bet tada komisija to padaryti neleido.
Linas BITVINSKAS

4 komentarai

  1. jeigu nukentėjo automobilis tai išreikalauti atlygio už remontą iš komisijos. Mieste tiek daug medžių nulinkusių,apdžiuvusių ,o ko laukiame jau aišku,o pagal komisiją labai gražu ir negalima pjauti.

  2. Teisininkas

    Prieš 2 metus jokių leidimų pjauti medžius savo teritorijoje nereikėjo – juo labiau obels

  3. Na, toks chirurgas, galėjo reanimuoti ir obelį ir automobilį …

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.