„Nykščiai FM“ eteryje – interviu su Ingrida Šimonyte

Kai žaliaskarės eglutės jau stovi papuoštos žaisliukais, o namai maloniai kvepia kalėdiniais sausainiais, laida ,,Z KARTA” kviečia Jus paskutinius gruodžio pirmadienio vakarus praleisti kartu.

Paskutinėje metų laidoje svečiuosis iš tiesų ypatingas svečias – ekonomistė, politikė, buvusi Lietuvos Respublikos finansų ministrė bei kandidatė į LR Prezidento postą Ingrida Šimonytė! Sužinosite, kodėl Ingrida tapo politike, kas ją džiugina šiandien ir kokius tikslus išsikėlė artėjantiems metams. Laukia šiltas, gerų emocijų ir išminties kupinas interviu ne tik apie politiką, bet taip pat ir apie vaikystės svajones, karjeros iššūkius, asmenines savybes bei, žinoma, Šv. Kalėdas – visa tai jau šį pirmadienį! Laidą veda: Lukas Paškevičius ir Skirmantė Žukauskaitė. Laidos įrašus galite rasti: www.mixcloud.com/zkarta. Dėkojame, kad klausėtės mūsų 2018-aisiais ir tikimės, kad liksite ištikimi klausytojai ir kitais metais!

#ZKARTA

10 komentarų

  1. galmes paklaust kiek uzsikale per naktines reformas, kitus zmones zlugdydama

  2. Man nedominajos nuomonė ,gerai sako užtenka naktinės reformos

  3. kelintą val. sunku parašyti …?

  4. vargsas kubilius

    sunkiaus buvo jam 30 procentu buvo sumazinta alga. O kokie laimingi buvo pensininkai kad juos apvoge . Pensininkai kam jums pensijos Simonyte turite.

  5. Žirgo galva

  6. naktinių reformų „specelistė“. Ją gali rinkti tik visiškai nemąstantys individai.

  7. ji mane apvoge apvogs ir jus

  8. lansbergo gaujos parazyte ?? kiek tautos sunaikino ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.