Nužingsniavo iki pat finalo

Vakar per LRT transliuojamame žaidime dalyvavo net du anykštėnai: Tarybos narys Lukas Pakeltis ir septyniolikmetė moksleivė Marija Adomaitytė. Verslininkui ir politikui pavyko tai, ko dar nė vienam anykštėnui neišėjo padaryti.

Į vedėjo Andriaus Tapino klausimą, ar geriau sekasi versle, ar politikuoti, L. Pakeltis šypsodamasis atsakė, jog jo domėjimasis politika neapsiriboja vien pokalbiais su draugais pirtyje.

Į vedėjo Andriaus Tapino klausimą, ar geriau sekasi versle, ar politikuoti, L. Pakeltis šypsodamasis atsakė, jog jo domėjimasis politika neapsiriboja vien pokalbiais su draugais pirtyje.

Jau pirmasis klausimas pasirodė per sudėtingas jaunajai kraštietei. Mergina suklydo atsakinėdama, į kokią šalį su armonika dainoje ruošėsi keliauti Danielius Dolskis.

Tuo tarpu kraštietis atspėjo, jog Marijono Mikutavičius dainoje „Trys milijonai“ nė karto nepaminėtas krepšinis.

Į kitą etapą patekusiam L. Pakelčiui viskas klostėsi labai gerai. Į finalą jis įsiveržė nepadaręs nė vienos klaidos ir atsakęs teisingai į visus 20 klausimų apie Lietuvos ryto ir Kauno žalgirio krepšininkus.

Tačiau finale po “Žodžių grandinėlės” anykštėnas atsiliko nuo savo varžovo 0 : 4 ir tapo aišku, jog bus iškovota antroji vieta.

 

9 komentarai

 1. Puikiai Lukas pasirodė.Šaunuolis!!!

 2. Bet kuris 15-metis krepšinio tema būtų atsakęs taip pat. Jeigu ne „žvalgybininkas“ , kuris visus porų klausimus atsakė už luką, būtų likęs šikn….

 3. Puikiai žaidė, šaunuolis!!!

 4. Jonas Biliūnas

  Šiaip dalyvavo 3 anykštėnai, nes Tomas Petryla dalyvavęs žaidime jei neklystu taip pat yra anykštėnas, baigęs Jono Biliūno gimnaziją.

 5. Šaunuolis lukas buvo labai gražus žaidimas ,na kai man rupi tik motokrosas tai is tu 20 krepšinio klausimu bučiau atsakes kokius 2

 6. Pagal Paulių Širvį

  Neduokit vaikams degtukų!
  Nepirkit Širviui degtinės!
  Nupirkit Pakelčiui peruką,
  Kad skirtųs galva nuo…

 7. gerai butu, kad jis politikoje taip suprastu kaip krepsinyje , bet deje…

 8. Pamiršote Kurklių mok. direktorės pav., kuri laimėjo. O nesurikiuoti tokios lengvos grandinėlė tokiam “eruditui“ tikrai gėda.

 9. žodžių grandinėlę reikėjo atspėti.Tai 5-8 s darbas ,Kažkaip nelabai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.