Nuteistas Anykščių krašte įkliuvęs iškrypėlis: aukomis tapo keturi vaikai, vieną žalojo ugnimi


Anykščių krašte į teisėsaugos akiratį pakliuvo ir galiausiai teisingumo sulaukė vietos gyventojas, prisidėjęs prie mažiausiai keturių vaikų tvirkinimo, taip pat vieną iš jų sužalojęs – nudeginęs jam pirštą.

Jau įsiteisėjusiu nuosprendžiu R. R. buvo skirta 60 parų arešto, o keturiems nukentėjusiesiems jis turės sumokėti 1400 eurų. Panevėžio apygardos teismas neseniai paskelbė, kad R. R. pagrįstai nuteistas už vaikų tvirkinimą ir fizinio skausmo sukėlimą mažamečiui, nors pats vyras tai neigė – anot jo, kalbos apie nederamą elgesį tebuvo vaikų motinos inspiruotos apkalbos. Pastaroji esą jo nemėgo dėl nuolatinio gėrimo su vaikų tėvu.
Bylos duomenimis, nusikaltimą Aukštaitijos gyventojas įvykdė 2020 m. rugsėjo 4 d. vakarą. Nuo alkoholio apsvaigęs vyras viešoje vietoje, namų kieme, keturis mažamečius grasinimais ir įkalbinėjimais įkalbėjo leisti graibyti jų lytinius organus, žadėdamas, kad jie „jausis gerai“, o vienam iš vaikų grasino, kad išsitrauks savo lytinį organą, vaikui teks jį tenkinti oraliniu būdu. Tuo pačiu metu R. R. vieną iš vaikų nesunkiai sužalojo, tačiau sukėlė nemažą skausmą – žiebtuvėliu vyras nudegino berniukui pirštą. Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmai iškrypėlį pripažino kaltu dar liepą, tačiau vyras apskundė nuosprendį Panevėžio apygardos teismui, tikindamas, kad yra nekaltas ir turi būti išteisintas, o vaikams nieko neprivalo mokėti. R. R. su gynėja tikino, kad nukentėjusių vaikų parodymais negalima pasitikėti, kadangi jie buvo nenuoseklūs bei prieštaringi. Anot nuteistojo, tokius parodymus vaikai galėjo išsigalvoti arba duoti dėl savo motinos įtakos, kadangi pastaroji nemėgsta nuteistojo dėl jo girtavimo su vaikų tėvu. R. R. taip pat teigė, kad nebuvo iki galo nustatyta, ar vienas iš vaikų pats nenusidegino piršto, o ikiteisminio tyrimo metu jam nebuvo paskirtas gynėjas, taip pažeistos jo teisės, pats tyrimas buvo neobjektyvus.


Skundą išnagrinėjęs Panevėžio apygardos teismas jį atmetė. Anot teisėjų, nors mažamečių nukentėjusiųjų parodymai nėra tokie nuoseklūs, kokie galėtų būti, jei juos duotų suaugusieji, tačiau abejoti jais nėra pagrindo. Visi keturi mažamečiai parodė, kad tądien R. R. girtuokliavo su jų tėvu, o kai tėvas užmigo, vyras prisistatė prie vaikų, vienam žiebtuvėliu nudegino nykštį, tvirkino berniukus.

Seksualinę prievartą patyrę vaikai apie patirtas skriaudas papasakojo savo seseriai, kuri vėliau sutikusi tėvo sugėrovą ėmė aiškintis, kas nutiko, tačiau išgėręs R. R. ėmė grasinti merginai ir jos draugei. Kilus konfliktui, apie nederamą R. R. elgesį sužinojo ir nukentėjusių vaikų motina, vėliau – ir tėvas. Dėl seksualinės prievartos vyras buvo suimtas ir vieną parą praleido už grotų. Pastarasis laikotarpis bus įskaitytas į bendrą bausmės laiką, tačiau nuteistajam vis tiek teks praleisti areštinėje dar 59 paras.
Dominykas Griežė, „Alfa.lt“


11 komentarų

 1. Nesustoja tokie. Bus dar daug nelaimingų vaikelių.

 2. Uzspardyt toky gaidi

 3. Pirma: uz tvirkinima issilavinusiose salyse gauna min nuo 20metu.
  Antra: lietuvoj uz kaseka, kad parukei, ilgiau sedesi kalejime, negu, kad suluosinai kazkam gyvenima??? Abaliu salis

 4. ar ce Anyksciuos ar katroj seniunijoj dedas baisus dalykai , moterym irgi saugotis pravartu na toke.

 5. Viešinti tokius, kad saugoti vaikus galėtume. Arba sodinti,pimpalikui veiksnumą atimti, neteiks jokių oralinių-antimoralinių

 6. Viešinti.

 7. Čia per nuotrauka? Kur etika ,žurnaliste?

 8. Sudubasinti tokį iškrypėli gaidy,ir pasodinti iki gyvos galvos, arba mirties bausme paskirti. Kuo mažiau tokių pederastu, tuo mums geriau ir saugiau🙂😀

 9. Iš komentatorių žodžiu galima suprasti kad visi bandytai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.