Nustebo dėl darbiečių ir valstiečių

Tvarkos ir teisingumo partijai priklausantis Þilvinas Pranas Smalskas likusių Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardos kandidatų rezultatus laiko dėsningais.
Þinomas anykštėnas įsitikinęs, jog Lukui Pakelčiui pavyko pasiekti puikių rezultatų, nes jis buvo paliktas be ryškesnės partijos paramos.
„Anykščių rezultatus lemia respublikinė televizija ir žiniasklaida. Reklama vietinėje spaudoje – niekam nebeįdomi. Rašyk nerašęs. Ar kas matė L. Pakeltį per kokį nors tv kanalą? O anykštėnai rinkėjai niekuo nesiskiria nuo kitų lietuvių – žmonės nori permainų ir tie, kurie buvo valdžioje, niekada nerenkami antrą kartą. Èia – Lietuvos balsuotojų taisyklė. Laukiam švento apsireiškimo ir taškas. Šiuose rinkimuose nesitikėjau Valentino Mazuronio vedamų darbiečių tokio prasto pasirodymo – išsisklaidė kaip dūmai. Buvo aišku, kad daug balsų gaus Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, bet kad taip.., niekas netikėjo. Suveikė S. Skvernelio ir R. Karbauskio draugystė“, – dėstė Þ. P. Smalskas.
Vertindamas savo partijos pasirodymą, pašnekovas ironizavo, jog jie neranda žmogaus, norinčio palikti Anykščius ir keltis į Vilnių. O kadangi rinkimuose niekas nedalyvavo, tai pasirodymas – tikrai geras. Tvarkos ir teisingumo kandidatas Henrikas Mackela surinko viso labo 2 proc. balsų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.