Nuskambėjo paskutiniai Miesto šventės akordai (foto)

Į užmarštį nukeliauja dar viena Miesto šventė. Kažkam ji buvo nuostabi, pilna naujų patirčių, naujų susitikimų. Bus ir tokių, kurie turės priekaištų organizatoriams. Bet jų bus mažytė dalelytė, nes šventė buvo nuostabi.

Kiekvienas, atvykęs į šventę, galėjo susidėlioti programą pagal savo poreikius. Buvo pažintinai renginiai, parodos, knygų pristatymai, kūrybinės ir edukacinės veiklos, sportinės varžybos, vaizdo ir garso instaliacija, pramogos vaikams ir šeimoms, šokiai ir koncertai. Kas į šventę atėjo nusiteikęs pozityviai, tikrai rado sau pramogų.

O į baigiamąjį Miesto šventės koncertą Ančių slėnyje, rodos, susirinko ne tik viso mūsų rajono, bet ir kelių aplinkinių rajonų gyventojai. Vyskupo skverą, jo papėdę, erdvę apie Vienuolio paminką ir tiltą per upę buvo užtvindę žiūrovai. Koncertas nuotaikingas ir užvedantis, ypač jaunimui „Antikvariniai Kašperovskio dantys“ patiko. Ir ne tik jaunimui.

Apie fejerverkus net neverta pasakoti, juos reikėjo pamatyti. Gražu. Spalvota. Triukšminga ir labai šventiška…

14 komentarų

 1. Iš ES biurokratų kontoros

  Atsiverčiu kelintą straipsnį Nykščiuose ir voilà (pranc.).
  Jokio pykčio, vidurius sukančios pagiežos, noro atlikti politinį užsakymą ir sėti destruktyvios nuotaikos sėklą. Kas atsitiko? Panagrinėju. Po straipsniais parašyta Dalina RUPINSKIENĖ. Gerbiama Dalina, gelbėkite savo médias de masse vaidą ir rašykite daugiau. Pasaulyje nuo pykčio persuktas veidas, nebegražus. Reikia žavesio, laisvumo ir šviesaus pozityvo. Su viltimi, gerbiama Dalina. Su švente, anykštėnai.

 2. labai grazu buva tik neradam kur nutupe balionas norejam paskraidyt aukstai ir nuskryst iki kavarcka paziuret is aukstai.

 3. Kažna kiek Covidiniu

  priskaičiuos pirmadienį ? Man po fejerverkų jau sekmadienį ryte šoko temperatūra 38,5

 4. Ar siuo metu kai kiekviena diena daugeja covid susirgimu skaicius reikalingos sventes juk kiekvieni metai vienas per ta pati negi zmonems dar neatsibodo na po savaites lauksime pasekmiu

 5. Š o ne šventė. Pernai ir tai buvo įdomiau

 6. Tuo metu buvau Švedijoje. Iki jų toli mums.

 7. geras vakaro koncertas puikus Reginos vadovaujamas ansamblis ,puikus sveciai solostai viskas grazu . o del coronos bus kaip dievas nores.laikykimes

 8. Pamatau savo kaimyne ir man momentaliai pakyla temperatura- garantuotai Covydas

 9. Graži šventė.Tik žmonės labai atsipalaidavę-nei atstumų….nei kaukių bažnyčioje.?!

 10. anykštėnė

  Ačiū visiems ,kas prisidėjo prie šios miesto šventės. Viskas puiku, nuostabūs fejerverkai.

 11. Šventiniai renginiai ir pramogos pagerina gyventojų nuotaiką, pasigėrėjimą savo miestu ir padididžiavimą savo miesto valdžia, kuri nepagailėjo nei žmonių darbo jėgų, nei mojesčių mokėtojų pinigų. Tikėkimės, kad per artimiaysią tarybos narių posėdt pristatant informaciją apie biudžeto surinkimą nebus kalbama apie būtinybę skolintis dėl biudžeto apivartinių lėšų ir atsiskatymų užtikrinimo.

 12. item 1 of 16

  tradicinės šeimos atstovai su gera reputacija?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.