Nurašė ir likviduos mokyklą

Šiandien vyko Anykščių rajono tarybos posėdis, kuriame buvo neįprastas klausimas – prašymas nugriauti mokyklą.

Aiškinamajame rašte nurodoma, kad prašoma nurašyti Anykščių rajono savivaldybės administracijos patikėjimo teise valdomą pastatą-mokyklą Jokūbavos k. 3, Anykščių sen., Anykščių r. sav.

Teigiama, kad pastato lauko sienų rąstai vietomis supuvę, stogo danga susidėvėjusi, langai, grindys, perdanga supuvę, krosnys suirusios, kaminų būklė bloga, elektros instaliacija blogos būklės.

Pastatu-mokykla pagal panaudos sutartį naudojosi šeimyna Jokūbavos šeimyna, bet dėl blogos pastato būklės naudotis šiuo pastatu atsisakė. Jokūbavos šeimyna naudojasi šalia esančiu pastatu-šeimos namu.

Savivaldybė atsisakė minties šį pastatą parduoti nekilnojamojo turto viešame aukcione, iškiltų problemos dėl naudojimosi šalia pastatų suformuotu žemės sklypu, privažiavimais prie pastato-šeimos namo, ūkinių pastatų, aikštelės.

Buvo konstatuota, kad dėl blogos pastato būklės būtų sudėtinga sudominti pirkėją, o atlikti rekonstrukciją nenaudinga, taigi atsižvelgiant į visas aplinkybes nuspręsta pastatą-mokyklą nurašyti ir likviduoti.

NYKŠČIAI

3 komentarai

  1. O tai parduot sosdemai nenori.

  2. kas valdzioj,konservas komunista buves ir turbut dar kai kur ,tai ko norit ,jie tik vers t ,zmones apvoginet ,tyciotis ir temoka,juk pavyzdziu apstu

  3. kada nugriaus senają Viešintų mokyklą?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.