Nuotaika slogi

Nuo praėjusio penktadienio dauguma Anykščių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai laukia naujų paskyrimų ir su tuo susijusių galimų pasikeitimų. Apie tvyrančią įtampą ir tai, kas vyksta valdžios koridoriuose, šiandien vienas kito jau klausinėjo ir dokumentais nešini interesantai.
„Ai, kaip čia galima gyventi, patys suprantate…“, – teištarė pro šalį skubėjusi valdininkė.
Iškišti nosį iš kabinetų tampa nebelabai drąsu nuo to laiko, kai atsirado dvi konfliktuojančios pusės. Tačiau šį rytą nestigo politikų šurmulio, kurie po naujos koalicijos prisistatymo savivaldybės koridoriuose aptarinėjo numatomus įgyvendinti seimo sprendimus. Ričardui Sargūnui įdomiausia tema pasirodė – Valstiečių ir žaliųjų sąjungos ketinimas padidinti akcizą alkoholiui, kuris reikštų galimai skaudžius padarinius vyno gamyklai, Antanui Baurai alkoholio branginimas būtų visai normalus dalykas. 
Politikams, pradėjus pristatinėti koalicinę sutartį ir kalbėti apie jos detales, vienintelis Arūnas Liogė atrodė dar esantis savimi. Akivaizdu, jog kitus partnerius kažkas slėgė – o „valstiečių“ sprendimas galėjo būti ir kitoks.
Nuo šiol už sprendimų projektus, tikriausiai, balsuos: liberalas Donatas Tuska, liberalas Alvydas Gervinskas, 5 konservatoriai, 3 „valstiečiai“, 2 darbiečiai ir 2 nepartiniai A.Liogės visuomeninio komiteto atstovai.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.