Nuomonė. Pasigedome tradicinių saldainių

Miesto šventės metu ieškojau tradicinių atlaidų saldainių, bet… deja.

Labai gaila, nes negalėjau jų nupirkti vaikams kaip kiekvienais metais. eidamas radau skelbimą, kad norintys prekiauti per atlaidus turėjo sumokėti 20 eurų, o maisto produktais – 40 eurų mokestį. Turbūt dėl šios priežasties niekas ir neprekiavo saldainiais. Tai kiek tos močiutės turėtų saldainių parduoti, kad užsidirbtų vien už leidimą? Mano nuomone, taip neapgalvotai naikinamos ilgametės tradicijos, prekiaujantiems tokiais saldainiais turėtų būti išimtys.

Be to, girdėjau prekiautojų nepasitenkinimą, kad vietas buvo galima užsisakyti ir išsipirkti tik internetu, o atvykę negalėjo susimokėti grynais. Vienas sakė išvis interneto neturintis. Galvoju, kad organizatoriai turėtų parodyti daugiau dėmesio prekiautojams ir būti lankstesni.

Anykštėnas M.

5 komentarai

  1. tik nereikia „verkšlenti“, sočiai saldainių ir ledinukų buvo šeštadienį mugėje kartu su kitais normalais maisto produktais, galėjai prisipirkti. O jei koks nesilaikantis įstatymų spekuliantas ir nepardavė savo neaiškios kilmės nelegalios produkcijos prie bažnyčios sekmadienį, tai tik visi sveikesni pabuvo.

  2. Neturintis interneto prekiautojas yra debilas. Iš tokio negalima nieko pirkti.

  3. O aš mugėse vis pasigendu

    pilstuko kaukuolinio ir belaruskų cigarėčių. Kaip būtų faina nuspirkt.

  4. Galima apsieiti ir be kermošavų krakmolinių saldainių. Mugėje pilna buvo visokių saldumynų. Pripratę būdavo vertelgos už dyka prie bažnyčios prekiauti visokiais niekais, tai ir piktinasi, vaidina nukriaustus. Labai gerai savivaldybė pasielgė, mokesčius įvesdama, kontroliuodama situaciją. Reikia ir miesteliuose įvesti tvarką. Su ryzais, medumi, visokiais valgymais sėdi miesteliuose centrinėse gatvėse ir prekiauja nemokėdami jokių mokesčių.

  5. Galet būt ir samagono, juk žmonės išsivaro. Ir cigaretes rūko daugelis kontrabandines, tokias labai mirdančias, bet pigias. Kažkas kažkur prekiauja ir toliais dalykais.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.