Nuomojasi nelegaliai?

Per metus laiko  į Viešųjų pirkimų ir turto skyrių dėl kompensacijų už pastogės virš galvos nuomą kreipėsi tik 3 anykštėnų šeimos. Į paramą gali pretenduoti visi asmenys, kurie laukia socialinio būsto.
Þmonių, kurie galėtų pasinaudoti kompensacijomis ir lengviau išsinuomotų gyvenamąjį plotą Anykščių rajone keliasdešimt kartų daugiau nei besikreipusiųjų.
„Kompensacijas šiais metais gauna 3 šeimos, iš viso 13 asmenų. Dar dvi domėjosi šia galimybe ir viskas. Taip yra, tikriausiai, todėl, jog tokiuose miestuose kaip Anykščiai didžioji nuomos rinkos dalis yra nelegali. O norint gauti kompensacijas būtina sutartį su nuomotoju sudaryti ne mažiau nei metams ir ją registruoti. Prieš metus pasiūlėme visiems, kas laukė eilėje. Deja, beveik niekas nesidomėjo", – sakė Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vyriausioji specialistė Nataša Kiliuvienė.
Šalies mastu, dalinant kompensacijas už nuomą, situacija nei Anykščiuose geresnė tik Vilniaus ir Kauno miestuose bei Raseinių rajone. Pastarajame pagalba teikiama 15 asmenų. Tokiomis kompensacijomis visoje Lietuvoje jau yra pasinaudojusios 99 šeimos, jose – 276 asmenys.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.