Nuo rytojaus, balandžio 19 d., prasideda balsavimas iš anksto

Trečiadienį Anykščių ir daliai Panevėžio rajono rinkėjų prasidės išankstinis balsavimas. Rinkėjai savivaldybių pastatuose bus laukiami balandžio 19-tą (trečiadienį) ir 20-tą (ketvirtadienį) dienomis, nuo 8 iki 20 val.
Negalintys rinkimų dieną atvykti į rinkimų apylinkę taip pat balsuoti gali visų dešimties apskričių centriniuose paštuose jų darbo valandomis.
Rinkėjui balsuojančiam iš anksto, rekomenduojama atvykti su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu, geriausia, – asmens tapatybės kortele. Balsavimo lakštas bus atspausdintas atvykus į išankstinio balsavimo vietą.
Trečiadienį prasidės ir balsavimas specialiuose paštuose Anykščių – Panevėžio apygardos teritorijoje esančiose ligoninėse, senelių namuose, globos ir rūpybos įstaigose, areštinėse, kariniuose vienetuose.
Balsavimas specialiuose paštuose vyks viena diena ilgiau, nustatytomis darbo valandomis. Pašto darbuotojui, išduodančiam rinkimų dokumentus, reikia pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Balandžio 21-22 d. nuo 8 iki 20 val. vyks balsavimas namuose. Balsuoti namuose turi teisę neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi, sulaukę 70 metų ir vyresni rinkėjai, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę. Norint balsuoti namuose, būtina raštu užsiregistruoti apylinkės rinkimų komisijoje ne vėliau kaip iki balandžio 19 d. (trečiadienio).
Vienmandatėje Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje iš viso rinkimų teise galės pasinaudoti apie 32 tūkst. į sąrašus įtrauktų rinkėjų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.