Nuo rugsėjo susirgus vaikui nebereikės gydytojo pažymos

Nuo rugsėjo medikai nebeišrašys pažymų tėvams apie vaiko ligą. Susirgus, apie neatvykimą į ugdymo įstaigą, tėvams ar globėjams užteks pranešti telefonu. Anksčiau galiojo tvarka, kad tris dienas į mokyklą ar darželį neatėjus vaikui, tėvai turėdavo ugdymo įstaigą įspėti raštiškai. Po to būdavo reikalaujama gydytojo pažymos. Tikimasi, kad nauja tvarka sumažins biurokratiją, palengvės gydytojų darbas, tėvams nebereiks beprasmiškai lankytis sveikatos priežiūros įstaigose, nebereiks vesti pas gydytojus vaiko, kuris galbūt tik sloguoja. Tokia „kelionė“ kaip tik dar padidina tikimybę vaikui rimčiau susirgti.

Tačiau kai kurie ugdymo įstaigų vadovai nuogąstauja, kad įsigaliojus naujai tvarkai, gali būti sudėtinga sukontroliuoti vaikų lankomumą.

NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. Gyvename Londone, cia yra tokia tvarka. Jei vaikas neatvyks i mokykla, pranesame paskambindami telefonu. Labai patogu. O del lankomumo kontroliavimo yra taip: jei vaikas praleidzia daugiau nei tris diena mokykloje be pateisinimo,tevai turi sumoketi bauda.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.