Nubausti vežėjai

Po praėjusią savaitę atliktos UAB „Autovelda“ priklausančių autobusų, važiuojančių vietinio susisiekimo maršrutais, kontrolės, vairuotojams bei kitiems įmonėje dirbantiems asmenims buvo paskirtos administracinės baudos.

Kontrolės metu buvo nustatyta, kad autobusų vairuotojai nesilaiko nustatytų maršrutų bei grafike numatyto autobusų vykimo tvarkaraščio. Patikrinimų metu nustatyti ir kiti pažeidimai, todėl siekiant kuo geresnės teikiamos paslaugos kokybės, prie kontrolės prašome prisidėti ir keleivius, vykstančius vietinio susisiekimo maršrutais.

Apie pastebėtus pažeidimus prašome informuoti Anykščių rajono savivaldybės pasitikėjimo linijos telefonu 8 800 02929.

 

Anykščių r. savivaldybės informacija

14 Komentarai

 1. važinėjanti

  Kokybė iš vis prasta pvz. į Viešintų kryptį paskutinis autobusas išvyksta 15.00. ir ryte tuo pačiu metu 7,00 val. važiuoja 2 autobusai, vienas kitą pralenkdami Kupiškio ir Autoveldos, kad galėtų būti nors puse val. skirtumas.

 2. ne priekabiaukit, bet džiaukitės nors koks nors kada nors važiuoja

 3. ne priekabiaukit, bet džiaukitės nors koks nors kada nors važiuoja

 4. Važinėjantis

  Jums vis negerai , tai autobusai prasti, tai bilietu neduoda … Po naujų ateis naujas vežėjas su naujais autobusais ir … naujom kainom. Galėsit džiaugtis tada.

 5. jie moka tik bausti ir drausti,bet nepadėti.

 6. Is kurkliu 7.20 val. Marsrutas i Anykscius nei karto nepatikrintas, keleiviai vezami labai nesaugiai, veza tiek kiek telpa, vaikams kuprines liepiama nusiimti kad daugiau susispaustu. Ar tai normalu? Ar neimanoma rytiniam marsrutui didesni autobusa skirti? Bet niekam neidomu kol nelaime neivyko.

 7. Pritariu, kad is Kurkliu i Anykscius 7.20 h. vaziuoti nesaugu ir nepatogu, nes jis buna ziauriai pilnas, mokiniai vos ne ant vairuotojo stovi, ant priekinio lango beveik guli.

 8. Kurkliai-Anyksciai reiso geras tik vairuotojas, o autobusai ir talpa siaubingi.

 9. Kas cia gazdina kainom? Nieko jos nesiskiria. Skirtumas +-10cnt. O kokybe keliones su autoveldos autobusais baisiau ir but negali, primena laikus kai su “pazu” po zvyrkelius dardedavom.

 10. nebespank tu,bus tie patys autobusai ir tokia pat tvarka kaip ir buvo,kaina didesne kad bus tai faktas,reik maziau tiket visokiais pazadais

 11. Paslaugų kokybė priklauso ne tik nuo pasiūlos, bet ir nuo konkurencijos sąlygų. Pastebėjau, jog kroviniu pervezimas yra gerokai konkurencingesnė sritis nei keleivių gabenimas. Na, turbūt nenuostabu, nes didžioji dalis naudojasi nuosavu transportu. O kaip kitaip? Kartą sugedus automobiliui bandžiau pasinaudoti viešuoju transportu ir galų gale visvien teko skambinti draugams, kad po darbo patekčiau į namus.

 12. Tegul baudžia, tegul mums krovinius vežioja patikimos įmonės! https://ingstad.lt/logistikos-paslaugos/daliniu-kroviniu-gabenimas-ltl/

 13. Manau turi ne vairuotojus, o administraciją bausti. O kur patikrinimai nelegalių vežėjų? Kiek tokių yra turbūt neįmanoma net suskaičiuoti, ir keleivius, ir krovinius veža. Na, be ir garantijų už suteiktą ar nesuteiktą paslaugą negali gauti naudojantis tokiomis paslaugomis, nors galbūt ir pigiau siūlo. Mes visad ieškome legalių vežėjų, dažnai siunčiame į Švediją siuntinius, bet tie mikroautobusiukai neatrodo patikimi, visad naudojamės ferrybookings paslauga https://www.ferrybookings.lt/lt/patarimai/keltai-i-svedija daug paprasčiau suplanuoti ir žinoma svarbiausia garantijos, kad bus pasiektas galutinis taškas

 14. logistikos paslaugoms reikia džiaugtis kad yra kas veža….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.