Nubalsavo už kalnelius

Andrioniškis praneša, jog taps dar vienu Anykščių rajono miesteliu, kuriame bus sumontuoti transporto priemonių greitį mažinantys įrenginiai – vadinamieji Miesto vartai. Su tokiu andrioniškiečių prašymu į savivaldybės Eismo saugumo komisiją kreipėsi Andrioniškio Bendruomenės centras.
Seniūnės Laimos Repečkienės teigimu, nuomonės baigtos rinkti visai neseniai ir jos buvo  skirtingos. Vis gi daugiau buvo tokių gyventojų, kurie pasisakė už saugumo priemones. Dabar jau laukiama sprendimo iš Utenos regiono kelių ir, jei bus skirta lėšų, kalneliai kitais metais bus sumontuoti.
Kalbintas seniūnijos darbuotojas Vytautas, buvo kitokios nuomonės.
„Aš daugiau nei šešiasdešimt kilometrų per valandą nevažiuoju. Todėl man neaktualu. O labiausiai bilda per miestelį nuo aštuonių vakaro iki pirmos nakties. Tada dar sunkusis transportas važiuoja su didesniu kroviniu, nes žino, kad mažiau kontroliuojama naktimis“, – kalbėjo andrioniškietis.
Pačiame centre, šalia kelio gyvenantis Remigijus sakė, jog kalneliai tikrai reikalingi, drausminant greičio mėgėjus.
„Laksto taip, kad ne tik langai, bet ir sienos dreba. Anksčiau, kol turėjom senąją antena, tai pralėkus galingesnei technikai, nustodavo rodyti televizija“, – sakė miestelio senbuvis.
Andrioniškiečiai labiausiai priversti saugotis nuo Anykščių pusės į pakalnę dideliu greičiu besileidžiančių miškavežių. O žiemą vieniems gyventojams kelis langus iškūlė skubėjęs sniego valytuvas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.