Niūronyse – per tūkstantį dviratininkų

Sekmadieni Niūronyse finišavo JEEP MTB dviračių maratonų taurė. Anykščiuose tradiciškai vyksta paskutinis penktasis etapas, į kurį šiemet susirinko apie 1100 dalyvių. Šiame maratone paaiškėjo tiek komandos nugalėtojos, tiek nugalėtojai asmeninėje įskaitoje. Smagu, kad vis daugiau anykštėnų nori judėti mindami dviratį ir nori išbandyti save dalyvaudami šiose varžybose.
Vien komandos sudėtyje ,,dviraciudalys.lt- vetrunge“(nuotraukoje) mina pedalus 35 dviratininkai, kurie pagal savo pajėgumą važiuoja skirtingose grupėse. Anykščių maratone, važiuojantys elito grupėje, geriausiai pasirodė Paulius Paštukas ir Tadas Žiliukas. Jie 60 km nuotolyje užėmė 40 ir 45 vietas.
40 km nuotolyje tarp 450 dalyvių, 22 finišavo Andrius Knyva, 34 Domas Jankauskas. Tarp moterų šiame nuotolyje 8 finišavo Asta Misiūnė. 20 km nuotolyje tarp 300 dalyvių 11 finišavo Kristupas Karčemarskas, 12 vietą užėmė Gytis Mikoliūnas. Vaikų iki 10 metų grupėje, 3 km nuotolyje 14-as finišavo Laurynas Kapancovas, o Rusnė Pupelytė tarp mergaičių finišavo 4-a.
Pačių mažiausių vaikų grupėje, kurie važiavo 800 metrų nuotolį, 4-a finišavo Augustė Žemaitytė. Ketvirtas finišavo ir Grigas Misiūnas, nuotolį įveikęs su balansiniu dviratuku.
Suskaičiavus sezono komandinius rezultatus, anykštėnų komanda tarp 10 komandų, dalyvaujančių „Maxi“ įskaitoje, užėmė ketvirtą vietą. Anykštėnų komandą viso sezono metu rėmė UAB ,,Imenza“.
Anykščių dviračių maratoną parėmė Anykščių rajono savivaldybė, UAB ,,Imenza“, UAB ,,Anykščių vandenys“, gėlių salonas ,,Lanka“, VšĮ ,,Sveikatos oazė“, Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras.