Netyla diskusijos dėl Kurklių S. Kairio pagrindinės mokyklos likimo

Paskutinio rajono tarybos posėdžio metu vienas iš svarbiausių  svarstytų klausimų buvo Kurklių S. Kairio pagrindinės mokyklos tapimas A. Baranausko pagrindinės mokyklos skyriumi. Šį sprendimą buvo siūloma priimti motyvuojant tuo, kad nepadarius šio žingsnio rajonui tai atsieis nemažus pinigus. Turint omenyje, kad šių metų rajono biudžetas trimis milijonais mažesnis už pernykštį, panašu, jog tarybos nariai nebuvo linkę taupyti biudžeto pinigų, todėl nubalsavo prieš pertvarką.

Tokiam valdžios vyrų sprendimui kurkliečiai abejingi neliko. Kaimas įsivėlė į tarpusavio  diskusijas. Vieni už tai, kad  mokykla liktu pagrindine, kiti už tai, kad pakeistų statusą ir taip būtų sutaupoma apie 300 000 eurų rajono biudžeto pinigų.
Mokyklos direktorės Jūratės Kašinskienės teigimu, šiuo metu Kurklių S. Kairio pagrindinę mokyklą lanko 36 moksleiviai. Tačiau „Nykščių“ žiniomis,  vasario 4 d. iš Kurkių S. Kairio pagrindinės mokyklos į A. Baranausko pagrindinę mokyklą perėjo mokytis dvi mergaitės iš vienos šeimos. Tą faktą patvirtino ir mokyklos direktorė Dalia Kugienė.

NYKŠČIAI

9 komentarai

 1. nu va, bėga vaikai iš Kurklių. Seniai reikėjo keist direktorę, būt kita tvarka ir nieks nebūt bėgę. Kai vadovė susipykus su proteliu, tai taip ir gaunasi, ai ai kaip negerai

 2. įdomu tik, ar neleidžia Baranausko mokyklos autobuso į Kurklius ir ar neveža į savo mokyklą neteisėtai mokinių iš Kurklių. Juk už juos nieks negali apmokėti, tai tik mokyklos savivalė. Juk taip teisus nušalintas meras darė spaudimą direktoriams, kad neteisėtų veiksmų nedarytų.

  • Giedrė Steponėnienė

   Tikrai autobuso Baranausko mokykla neleidžia, o tėvai kooperuojasi ir vežioja vaikus arba moka, kaip ir visi kiti, pagal maršruto kainą. Na o gimnazija duoda talonus. Jei tamstai kas neaišku tad prašom pavažinėti kartu reisiniais autobusais ir įsitikinti 🙂 Na dar galioja muzikos, meno ir sporto mokyklų talonai. Tad turint noro ir įdėjus pastangų sprendimus galima rasti. Mano Rugilė jau aštuntus metus taip važinėja, nei dienos dėl to nesigailėjau 🙂

 3. Teisėsaugos duomenimis, šioje savivaldybėje galėjo būti susitarta priimti bei priimta kyšių iš kai kurių verslo atstovų. Nusikalstama veika galėjo būti padaryta praėjusių metų gruodį ir šių metų pradžioje.

  Verslininkams, kaip įtariama, pažadėta priimti naudingus sprendimus, paveikiant Anykščių rajono savivaldybės valstybės tarnautojus, kad šie sudarytų išskirtines sąlygas, naudingas jų verslui, pavyzdžiui, dėl disponavimo žemės sklypu ar dėl paramos verslo plėtrai.

 4. isejo tai isejo, bet vistiek daugiau nei traupy bus 🙂

 5. Kodėl negirdi savivaldybe kurkliečiu balso? juk reikia ŪŽDARYTI mokykla .juk kiek sutaupysime

 6. Buvo neatsizvelkta

  mokyklos mokytojai negerbe vaiku darbo ir pastangu mato vaikus kurie nori per pamokas pasedeti ir nieko neveikti ir per kai kurias pamokas mokytojai visiskai nieko nemoko tai ka galima pasakyti apie mokiniu mokimosi zines ir pazanga
  mokyklose per pamokas rukomos el,cigaretes ir mokytojai nieko nesako vaikai gali pradeti net mokytojams ant galvu „sikt“, tai mokyniai ir iseina nes nori mokytis ir pasiekti aukstumu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.