Nesuprato, kam to reikia

Antradienio vakarą į Kultūros centro mažąją salę pasikalbėti su Savivaldybės administracijos atstovais dėl seniūnaitijų mieste steigimo kviesti Anykščių miesto gyventojai didelio entuziazmo neparodė.

Susirinko tik trys dešimtys, tačiau su pasiūlymais.

Gyventojai dalinosi mintimis, kad reikalinga atskira miesto seniūnija, o ne seniūnaitijos.  Vicemerui Sigučiui Obelevičiui paaiškinus, kad tam reikėtų politinio sprendimo ir tai „kainuotu“ savivaldybei, nes būtų steigiami nauji etatai, iš salės pasigirdo pasiūlymas sujungti Andrioniškio bei Viešintų seniūnijas ir taip išlyginti etatų skaičių.

Susirinkusieji klausė valdžios, kas galėtų būti toks pasiaukojantis ir sutiktų dirbti seniūnaičiu už 100 Eur per metus, kurie bus skiriami ryšio ir susisiekimo paslaugoms kompensuoti. Padiskutavę bene valandą, išklausę administracijos „aiškinamąsias“ kalbas, taip iki galo ir nesupratę seniūnaitijų kūrimo tikslingumo, žmonės namo keliavo garsiai burbėdami apie tai, jog „neina suprasti“ kam reikalingi seniūnaičiai – tarpininkai tarp gyventojų ir valdžios atstovų.

6 komentarai

  1. Nemoka seni komunistai, nusenusiems komunistams paaiškinti.

    • kiek tu „kvaiiam “ sakyk ,ar nesakyk,kad jokiu seninaitiju cia visai nereikia jie vis tiek nenores suprasti ir vis vien padarys kaip panores.

  2. gyventojų mažėja – valdininkų daugėja

  3. juk reikia savais pasirupinti,tik didina ir didina biurokratu skaiciu,kiek japonijoj yra zmoniu ir kiek valdininku???pas mus vien valdininkai,dirbti be kostiumu nemoka,jiems tik duok silta vieta ir svaru dideli stala.kam mirstantiems Anyksciams tos seniunaityjos?????kam????

  4. Seniūnaitijos reikalingos tam, kad valdžia nevogtų, netiestų kelių į savo sodybas. Ar kam nors atrodo, kad valdžia savo noru nusprendė steigti seniūnaitijas ? Gavo pylos iš aukščiau, kad neklauso gyventojų norų ir dabar atžagariom rankom imituoja steigimą.

  5. VISIŠKAS BARDAKAS

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.