Nesileiskime murkdomi purvyne

Į redakciją užsukęs anykštėnas Antanas Čiukšys mano, kad prieš rinkimus vėl prasideda nešvari rinkiminė kova, su purvo drabstymu ir visokiais kitais nešvariais darbais, tad anykštėnams nereiktų būti naiviems ir pasiduoti emocijoms.

„Tie reiškiniai prasidėjo nuo Nepriklausomybės paskelbimo, kai buvo puolamas S.Lozoraitis, nuo to laiko taip ir tęsiasi. Netolimos praeities pavyzdys yra daugumai žinomas, kai prieš pat rinkimus tuometiniam merui Sigučiui  Obelevičiui buvo norima pakenkti. Šio epizodo esu liudininkas, nes mačiau, kaip atvažiavo prie „Maxima“  TV3 korespondentai, iššoko iš mašinos ir puolė prie manęs. Tuo momentu mes trise šnekėjomės, man pirmam pakišo mikrofoną ir klausė: „Kaip jūsų meras su tom panom?“. Tai mane supykdė, todėl pirmoje eilėje išsakiau apie mero gerus darbus, kad jis pavyzdingas šeimos žmogus, o paskui užpuoliau korespondentą, kad nedrabstytų purvo ir nerinktų „pletkų“. Po mano aštroko pasisakymo apklausė Antaną Šližį, jo pasisakymas buvo švelnesnis, jį rodė teleleviziją , o mano – ne, nes nesakiau, ko jie norėjo, trečias pašnekovas pabėgo, nenorėdamas kalbėti. Manau, kad korespondentui nepatiko, kai pasakiau, kad mūsų meras geras ir aš už jį balsuosiu. Vis dėlto laidos pabaigoje buvo pažymėta, kad meras turi anykštėnų palaikymą“, – pasakojo A.Čiukšys.

Jis mano, kad prieš šiuos rinkimus istorija kartojasi. „Dabar kuriama nauja drama Kęstučiui Tubiui, kadangi artėja rinkimai. Sausio 22 dieną dalyvavau jo visuomeninio komiteto pristatyme, susipažinau su komitetu, jo nariais, pamačiau vaizdo medžiaga, kur buvo rodomi atlikti darbai, išgirdau apie planus. Tad kviečiu anykštėnus nekreipti dėmesio į keliamus skandalus, o politikus vertinti pagal jų darbus ir programas, o nuo šmeižtų kūrėjų reikia atsiriboti“, – sakė A. Čiukšys.

NYKŠČIAI

26 komentarai

 1. Anykštietė

  Vertas pagarbos tokio senyvo amžius žmogus.Čia yra pavyzdys pagiežos pilniems anykštėnams, kurie ne kuria kartu, bet savo pletkais griauna viską, kas tik yra jų kelyje.Supratimo ir tolerancijos, gerbiami anykštėnai.

 2. Anykščių Antis

  gerbiamieji, ne jūs jau sprendžiat ir renkatės šmeižtas, kyšis, mergos ar bandelės. Viskas, dabar K.T likimą sprendžia ne kas kita, o teismas. O teismą reikia gerbti. Nereikia čia tuščių kalbų, aš gyvenime nieko tokio nedariau ir teismo suolo trinti nereikėjo. Kad jau esi ten, turbūt kažkas netaip.

 3. Anykščių ančiai

  Patys baisiausi žmonės, sutikti tavo gyvenimo kely, vaikeli, yra TEISUOLIAI, šalinksis jų (tėvas Stanislovas).

 4. eks, šoperiuk

  kur tu kiši savo trigrašį? Ar ka nors žinai apie ta eks komisara? Jei nežinai,tai nelysk,kur nereikia

 5. Neizeidinekim vieni kitu soferiukas irgi gali tureti savo nuomone apie mera K.Tubi sprerskime apie jo darbus kiek daug padare rajono labui kaip pagrazejo miestas islipom is skolu . Kerstauja tie kurie darbo laiku turi dirbti nebegali tvarkyti asmeniniu reikalu sumazejo savivaldybes darbuotoju darbo laiku parduotuvese grozio salonuose. Teismas irodys kas teisus o kas kisininkas.Vertinkime zmones uz darbus.

 6. saunuolis-geda kaip anykstenai drapstosi meslais

 7. Iš šito atėjo galima daryti išvadą, kad dalis rinkėjų, kaip ir šitas žmogelis yra galimai riboto mąstymo ir nesupranta, kad Sigučio mergos ir Tubio STT yra nesulyginami dalykai. O dėl sutvarkytų šaligatvių, tai nuvažiuokite į Rokiškį, Zarasus ir kitus panašius miestelius ir pasižiūrėkite į šaligatvius tenai. Visur sutvarkyta, nes valdžioje esantys „Valstiečių ir žaliųjų“ partija tam skyrė pinigų ir dėkoti čia reikia ne Tubiui, o gerbiamam Antanui Baurai. Be pinigų, arba savais tegul kažką padaro, o tada tegul giriasi.

  • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   Koks neribotas mastymas. Koks polekis. KOKS INTELEKTAS!!!!!!

  • Klausyk, oteriške (vyriški), palyginus pagal Rokiškį ir Zarasus – Anykščiai yra (Amerika).Tvarkingiausias miestas respublikoje.Atvažiavo vilniečiai į svečius vasarą, pasakė „Mažasis Paryžius“ čia pas jus, nenusipezėk apie savo Zarasus, tai ir važiuok Rokiškin gyvent, jeigu ten gražiau.

  • Gerbiama Jolanta, sakykite, o kur buvo rajono meras S.O. ir jo komanda, kai tiek metų į mieso tvarkymą nebuvo kreipiamas joks dėmėsys. Pinigų buvo skiriama šioms reikmėms ir ankstesneis metais. Visi žinom, kokie keliai, kokios sporto aikštelės ir kur buvo tvarkoma. Mieste vaikščiodamas pats velnias galėjo koją nusisukti, arba važiuodamas pamesti ratus.

 8. ne jum spresti apie anykstenu prota o is jusu sapaliojimo mes sprendziam

 9. nieko visai gero nepadare ponas Tubis Anyksciams kaip buvo miestelis su apleistais pastatais ir su senyvo amziaus zmonemis taip ir liko na o be reikalo tai niekas nieko neapkaltina ju yra zmones kurie atliks savo darba saziningai ir paskelbs atsakymus i visus klausimus Juk vsai nerupejo eiliniu anykstenu gyvenimas buvusiam merui ir reikia naujo zmogaus kuriam rupetu eilinis anykstenas .ir bandytu padaryti kazka gero musu visu labui

 10. Palaikantis K.Tubi

  Tu galvoji ,kad vaiginui eilinis žmogus rūpes ? negulejai ir nedirbai ligoninej , labai greit pakeistum nuomone ,kaip vaiginui rūpejo paprastas žmogus .

 11. kad tu tada antanai ,nieko apie siguti nezinai,geriau patylek

 12. tai gal šytas žmogus protingesnis,už prokurorus ir tyrėjus

 13. eikit gult

 14. Žmogelis bando oponuoti į sąžinę pats nesuvokdamas kas įvyko. STT provokacijomis neužsiiminėja, STT surenka informaciją ir matydami kad galimai daromas nusikaltimas, imasi veiksmų. Tubis gali muštis į krutinę, piligrimų keliais vaikščioti, ašaras lieti, teikdamas apie savo nekaltumą, bet tai tik rinkėjų durninimas, Kaltas jis ar nekaltas jau įrodinėja kiti.

  • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   O jus isivaizduojate gyvenate realiame pasauli ir teisineje valstybeje? Kuo puikiausiai besigaudydama kuo uzsiima siai dienai ir kuo neuzsima is savo asmenines fantazijos. Nes sunku patiketi kad kulturiniai projekteliai su rozancium priesaki vede valstybe i nuosmuki, o ne aukstosios rase su dudelemis kultura.
   Kame kieciausias bernas, graziausias ir saldziausias giesmeles gieda.
   _________________________________________________________________________
   Visgi ar susimaste kada nors tos kulturingosios bobeles, kuo puikiausiai besigaudancios kitu zmoniu intelekte ir bernu saunume, is ko gyvena ju ta kultura. Kokios jos realybe. Tai yra koks Lietuvos nacionalis produktas eksporte. Tai grubiai tariant ka Lietuva sukuria. As galiu pavardinti.

   1 Pagrindine kasni sudaro ES lesos. Kas idomu ju isisavinima kulturingosios ponios vadina kaip skaiciau net sunkiu darbu. Suprantu as. Su is didmiesciu bernais per vasaras duotis ivairiausiuose renginiuose ne kiekvienas istvertu. Tai sudaro kazkur apie 50% toliau vardinamo kasnio.

   2 Naftos produktu eksporto mokesciai ir akizai salies viduje. Mokesciai o ne pelnas. Nes pati mazeikiu nafta seniai parduota uzsenieciams. Siai dienai Lenkai ja valdo.

   3 Pats skaudziausias. Medienos ir medienos gaminiu ir pusgaminiu eksportas.

   4 Tabako ir alkoholio prekybos mokesciai ir akcizai. Pats kapitalas pagrinde vel ne Lietuviskas.

   5 Chemijos pramones gamyba. Ko gero vien todel, kad zaliavos gauna is tos pacios Mazeikiu Naftos imones.

   6 Va cia pats baisiausias rodiklis. Paslaugu sritis is tautos skurdinimo. Ne skurdo o skurdinimo. Kadangi pirmi resursai ir soka ir dainuoja, ir valgyti ir linksmintis nori. Ir automobilius taisyti ir namus statyti bei remontuoti be abejo jiems aptarnauti vystosi valstybes aparato ir paslaugu sfera. Bet paskutinioji , kadangi valstybeje naturalia konkurencija net nekvepia isgyvena is tautos skurdinimo. Pvz tariamas verslininkas sukuria versla. dar kaip madinga pajungia ES lesas. Ir jo versle darbo jega nesivysto o degraduoja. Visu pirma aukoja savo sveikata, nes daznai patiria nezmoniskas darbo salygas, temperaturu tiek pluso tiek minuso pokycius, dregmes, skersveju, fizines apkrovas. Tai yra darbo jega kad islaikytu savo darbdavi aukoja sveikata. Po to ji aukoja savo materialu turta. Tai yra neskaiciuoja nekilnojamo turto amortizacijos, ir dirba sunkius virsvalandzius ji islaikyti ir apsildyti. Dirba virsvalandzius kad uzsiaugintu patys maisto, galetu islaikyti transporta. Beje tokiais atvejais pazeidziamas asmenybes Dopamino santykis ir atsidaro didele emocine duobe alkoholizmui.
   __________________________________________________________________________

   Ir tame musu sokancios ir dainuojancios tetos mato tik sviesia ateiti, tik kaip toliau dar panaudoti pratesima 7 metams ES lesomis kulturiniams projektams kurpti.

   Kaip matome Lietuva tik eikvoja resursus ir nieko nesukuria. Oi atsiprasau is ties sukuria. Ta kulturinguju damu uz ES lesas is ties fainiai rafinuota ir supurksta. Na tai kas kad siek tiek banaliu pozityviniu naftalinu atsiduoda. Kaip pakyla ant padanges taip ir nenusileidzia ant zemes.
   __________________________________________________________
   Ir cia ne STT kalta ar nekalta kaip organizacija. O tai kad si atrodytu paskutine institucija kuri turetu buti kaip alfa ir omega nelieciama politikoje. Pasirodo kulturiniui mariarchatui su sokiais ir bernais priesaki, tai nekliutis. Ir cia daugiau nei akivaizdu kad atsirado galimybe politikams manipuliuoti net sia istaiga. Netgi jei ten dirbtu ir sventieji. Ir cia faktas kaip blynas kad viskas nuo kailiniu prasidejo. O po to patirtis isejo i nauda. Patys nuskriaustejo ismoko dar masiskiau siuo ginklu naudotis nei kas tiketis galejo. Bet jei jus busite to masiskumo gretose, tai nereiskia kad pirmai progai pasitaikius jusu partneriai, ta pati ginkla nepanaudos pries jus pacius.

   O kulturingosios damos tik soks ir dainuos. Tik dainuos ir soks. Tik trali vali festivaliai.
   Dar niekad istorijoje nebuvo kad trali valiai festivaliai isgyventu vien is Resursu eikvojimu. Tai visada valstybiu perejimo i paskutine degradacijos ir diktaturos stadija.
   _________________________________________
   Atsiprsau uz paklodes ju niekas gal ir neskaitys. Bet kaltinant zmones nerealybes jausmu, apie tai kas ka daro isivaizduojamame pasauli. Reikia patiems nors kiek apsidairyti kur gyvename ir kur ir i ka einame.

 15. tai va garbaus amžiaus žmogus pareiškė savo nuomonę ir pasipylė širšalynas.Tik už tai kad pasibaigtų komentarai nieko nepasakantys.

 16. Ar „Kvazimonui“ viskas su galva gerai. Gal bedarbis, ar atostogų pasiėmei, kad neturėdamas ką veikti tokias „paklodes“ kliedesių rašinėji?

 17. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Stai kaip minejau visada pasirodo estrogenisku diagnozuotoju protu svieteju draugija. Ir nei laselio argumentacijos…

 18. Skaitau, Kvazimodai, jūsu „paklodes“, skaitau. Skaitau ir džiugu darosi, kad Anykščių rajone apsiskaičiusių žmonių yra. Ir, mat jį velnias, tas gramatines klaidas, kai po jūsų minčių susimastyti norisi. O, gi, tikrai … Ir, pagalvoji, gi, dauguma žmonių tikrai nekalti, kad yra pažeistas jų dopamino santykis ir alkoholizmas yra įprasminta ir vienintelė pramoga. Iš čia ir bėdos Lietuvos.

 19. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Ka jus cia man kaip kokia Raudonkepuraitei vis komplimentus rasote. Noreciau nika padaryti intelektualu, visai kitas giesmes suokciau. To rasymo klaidos dauguma spausdinimo. Jusu paprasyciau isnagrineti savo parasyta teksta gramatiskai ir morfologiskai, vargu tai padarytumet. Tiesiog vieni zmones daug dirba su lietuvisku tekstu, kiti mazai. Vieniems daug informacijos skaitant ir nagrinejantis kitomis kalbomis, gimtosios kalbos saviraiska susigadina, kitiems ne. Man daznai paniojasi lietuviskas i ir angliskas e. Ir daug tokiu klisiu. O redaguojamas tekstas tampa negyvas. As net zurnalistu tarpe nedaug matau asmenybiu, kurie greitaraste gali parasyti taisyklinga kalba teksta be klaidu. Cia kai dar senais laikais Obelevicius su Galvonu keisdavosi komplimentais, maciau kad greitakalbe raso gyva teksta be klaidu. Anykstos vade.
  O islaizytas tekstas kad ir be klaidu, man siek tiek kvepia dirbtina plastmase.
  ___________________________________________________________________________________________
  O kas liecia alkoholizma tai is ties labai plati tema. Nes tai socialinis reiskinys o ne individo asmenines valios pasirinkimas. Ir daznai zmones gyvena mitais. Tiklsiau jiems ipersami mitai. Alkoholizmo kaip reiskinio daug priezasciu. Ir visos jos veikia komplekse.

  1 Alkoholis tai geriausias sociumu valdymo irankis. Todel kad geriausiai vysto paklusnuma ir baime.
  2 Psichologine priemone issivaduoti nors retkarciais is nevisavertiskumo kompleksu. Dazniausiai seksualiniu. Nes ne AS tai ir tai dariau, o padauginta brendzio doze.
  3 Bendravimo socializacijos irankis. Alkoholis aromatizuoja testosterona versdamas ji estrogenais moterisku hormonu ir isskiria oksitocina. Tai savotiskai siek tiek suteikia zindancios gyvunu pateles psichofiziologija. Todel atsiranda empatija, savitarpio supratimas ir bendri socializacijos interesai. Pvz patraukti nuotykiu i artimiausia bara. Paskutinis punktas ypac gerai isreikstas pas moteris. Jos ir taip estrogeniskos. Tik vienisos ir nelaimingos, nes ju kambariokas seniai tapo etstetiskai kuklus. Bucinukas i kakta ir nugara i veiksma, kuris seniai praejo audru stichijas.
  _________________________________________________________________________________
  Tai cia butu priezastys sveikuose sociumuose. Nesveikuose sociumuose alkoholizmui issivysto dar keleta papildomu priezasciu. Dazniausiai nesveiki sociumai tie, kuriuose pazeistas kovos uz buvi pruncipa. Naturali atranka. Kame laimi stipriausi ir protingiausi. Todel kad zmonija bando, bet niekaip nepavyksta rasti dirbtini atrankos buda kuris nuvestu i sviesu rytoju. Visi jie grazus tik teoriskai.
  Kadangi Lietuvoje visiskai pazeista naturali atranka, ir gejaus tipo personazas tampa verslumo garantas, alkoholis kaip vyriskos lyties estrogenizacijos priemone pradedama nesamoningai nauodti ir siai busenai pasiekti. Tai ypac gerai matosi kaimuose. Pvz.
  Alkoholis ne visiems vyrams sukelia testosterono aromatizacijos procesa ir vercia juos bobomis. Kai kuriems atvirksciai, ju organizme mazai skiriasi aromataze, arba jos is viso nera ir testosteronas virsta DHT. Dehidro testosteronu. Agresijos hormonu. Todel kaimu girtuoklius galima butu suskirstyti i 2 rusis.
  Moteriskieji ir vyriskieji. Ir tie ir tie vartoja alkoholi dideliais kiekiais. Juos atskirti vienus nuo kitu ir neginkluota akimi galima, labai jau ryskus psicho fiziologiniai skirtumai. Bet kas idomu butent estrogeniskieji prie dabartines Lietuvos salygu ima kartais virsu pries testosteroniskuosius. Jie socialus. Geriausiai ivalde apkalbas ir „pakazucha“.
  ____________________________________________________________________________________________
  Na ir paskutinis punktas prie dabartines santvarkos, ko gero svarbiausias alkoholizmo punktas. Kaip issireiskiau Dopamino reiskinys. Kuris sveikame sociume atvirksciai, padeda isbristi is alkoholizmo, o nesveikame i ji iklimpti dar labiau.

  Dopaminas tai ko gero vienintelis reiskinys ka mes galime iprasminti apskritai gyvenime. Tai panasiai kas gyvunu pasauli butu medzioti ir sumedzioti reiskinys. Medzioju – kovoju , ieskau. Tuo metu skiriasi noradrenalinas. Arba adrenalinas jei begame nuo savo priesu. Ir sumedziojau, iskovojau, pabegau dopaminas. Beje kai zmones sako kad jie priklausomi nuo adrenalino. Jie priklausomi is ties nuo dopamino. Pvz pats didziausias malonumas sokant su parasiutu ant zemes. Kai po adrenalino is karto pajutus saugumo jausma, skiriasi dideliais kiekiais dopaminas.

  Zmonijos procese dopaminas vaidina pagrinde realizacijos ir savirealizacijos reiksme sociumuose. Ir ko gero tai butu pagrindine prasme zmonijoje, ka mes galime apskritai iprasminti. Todel sociumuose nera tokios kaip darbo savokos. Si savoka buvo senais garsiais laikais kai buvo formuojamas Pavliko, Korciagino ivaizdis. Na ir siu dienu estrogenisku Anyksciu verslo objektu savoka. Is vis nera tokios tinginio ir darbstuolio savoka. Yra VEIKLA. Veiklos. Ir pas kiekviena zmogu tiesiog uzkoduota veiklos savoka genetiskai kaip pas gyvunus. Tik tai veiklai turi skirtis dopaminas. Tai yra idejai vargo, prakaito, talento, intelekto pagaliau, uz tai gavai socialine graza. O jei socialines lasteles jau N kartu ne tik si eilini 50 meti ideda kruvina prakaita ir N kartu is ju reformu ir revoliuciju pagalba estrogeniskos-onkologines lasteles atima. Darbuose ypatingai kur eikvojama zmoniu sveikata. Didele gresme tapti invalidais ir invalidumo negauti. Pasamone tai labai gerai jaucia. Ir ji ne tik kad neskiria jokio dopamino, o si procesa suvokia kaip asmenybes zudyma. Nes ji is ties zudoma.

  Ir va sioje vietoje nors vakarais, asmenybe nori to ar nenori priversta kokiu tai dirbtiniu budu prisdurti Dopamina dirbtiniu budu. Ka reikstu uzdirbau, nusipelniau. Ir sioje vietoje tiesiog stovi parduotuvese bambaliukuose saviraiskos geriausias rezultas. Ir laikas parinktas labai gerai. Iki 20 val. Kad ta domamina isigijes asmuo, plus sumokejes uz tai didziulius mokescius i izda, kita diena vel butu paklusnus ir darbingas vergas. Bet alkoholis yra alkoholis ir asmenybe reguliuodama Dopamino santyki dirbtiniu budu, bet kokiu atveju praranda ir realybes ir degradacijos reiskini. Nors pastarasis, kadangi sventoje zemeje verslus, nors atnesa versluma ir pelna.

  Ir dar viena dirbtino dopamino pasisemimo budas, tai trancedentinis mastymas. Siai dienai taip madingos ivairiausios trancedentines mokyklos ir pseudo filosofines kryptys. Dauguma ju ateje is JAV. Tiesiog JAV kai pasiektas materialaus gerbuvio perteklius, kai perpildyta pramogu ir paslaugu sektorius, taip pat pazeidziamas Dopamino santykis. Prarandamas kovojau iskovojau pojutis. Pvz kai zmones paveldi didziulius pinigus, uz kuria gali susikurti bet kokio lygio komforto zona nedirbdami, taip pat pazeidzia savo pojucius. Ypac dopaminini procesa. Ir greitai nustoja jausti bet koki gyvenimo dziaugsma, kad ir didziuleje prabangoje. Ir ju likimai dazniausiai turi 3 baigtis. Arba nusizudo, arba atsiduria psichatrijos klinikoje, arba pradeda vartoti narkotines medziagas didziuliais kiekiais.

  Todel JAV labai isplito ivairiausios trancedentines mokyklos. Is ties jos veikia labai panasiai kaip alkoholis ir dopamina skiria dirbtinai. Tai dazniausiai verstiniai ir lengvam amerikieciu intelektualiniam skrandziui pritaikyti ivarus Rytu filosofiniai veikalai. Dazniausiai Budizmo, Dzen Budizmo, Konfuciizmo kazkoks bendras „iskastruotas“ surogatas. Kuris is ties be dopamino atlieka ir antra svarbu vaidmeni. Seksualinio instinkto. Tai yra susireiksminimo. Jei as esu niekas CIA tai as viskas TRANS BUSENOJE. TEN.. Is tikro tarp narkotiniu medziagu, antidepresantu ir Trancedentologijos mazas skirtumas. Bet JAV tai pasiekusi auksciausia kulturine piramide. Ir stovi tvirtai ant materialiniu pamatu, ir joje nieko tokio jei koks pilietis tekant saulei lotoso poza prie smilkalu isgauna savojo AS DZINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.,….. Ar OMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM… Ir visa kita tai i visas puses svirinejancioje Marijos zemeje. Kur trancedentine busena begti nuo realybes, o dar blogiau toje nerealybeje save sureiksminti, reiskia atgal jau negrizti NIEKADA. Todel siai dienai tiek daug Lietuvoje trancedentiniu mokyklu puoseletoju.
  Bet tai taip pat narkomanine asmenybes busena, ir neturi nieko bendro su naturaliu Dopamininiu procesu.
  _________________________________________________________________________

  O griztant prie Lietuvos ir musu problemu. Siai dienai naturaliems Lietuvos procesams tiek pakenkta, tiek ypac vyriskos lyties estrogenizacijos procesas tapo verslus. Kad as asmeniskai nezinau kaip is to issikapstyri. Beje apie estrogenizacijos procesa ir butu galima paklode aprasyti. Beje idomiausias reiskinys taip pat, kaip sio proceso lasteles dar labiau praranda realybes pojuti nei nuo alkoholio. Ir juo pradeda matuoti zmonijos intelekta.

  Tai jei jau tema apie alkoholi. Tai visu pirma reikia kad socialines isgyvenimo taisykles butu sveikos . Ir kad blaivinimas nestu socialine graza o ne atvirksciai. Beje sociumuose ne karta vyko kai estrogeniskumas virsdavo aukstyn kiberiokst aukstyn kojomis. Tiksliau jis visada virsdavo. Nes estrogeniskos asmenynes sugeba TIK EIKVOTI. Atsiriekti zemes sklypus. reorganizuoti. listi kam reikia i gera skyle, uzsiimti apkalbomis, budami verslininkai eikvoti ir skriausti zmogiskuosius isteklius, eikvoti miskus ir ES lesas. Ir kai si stichija griuna, estrogeniskieji momentaliai atsiduria alkoholio liune, kai ju moteriska natura pradeda nebepasiteisinti. Ir patvoriuose tada jau apsikabine bambalius vis dar desto viens kitams apie didziaja ju naturos misija sioje zemeje.

 20. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Eina sau…. Cia jau nebe paklode… Na bet jokio skirtumo. Sociumai turi savo paskutines stadijas. kai paklode ne paklode. samoningumo kuris prarastas nesugrazinsi.

 21. Kvazimodai, sunku su jumis nesutikti, dar sunkiau komentuoti. Suprantu, kad dėl jūsų kritinių minčių, pagyrų retai sulaukiate, todėl, matyt, mano pagyrimai jus net įžeidė. „Kandžiotis“ jūs mokate, bet, vistiek jus įdomu skaityti.

 22. Gerbiamas Antanas su didelem savo problemom kreipėsi į Tubį dėl pagalbos, bet nesulaukė. Meras gražiai kalbėjo, spaudė ranką ir vis paspaudžia susitikęs, bet nepadėjo. O Antano amžius labai garbingas ir jis dar turi gerą žodį merui.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.