Nerūšiuoja, nes pyksta?

Anykštėnai jau kuris laikas pratinasi prie naujos mokėjimo tvarkos už komunalinių atliekų išvežimą. Taip yra todėl, jog nesikeičiant paslaugų kokybei, „Anykščių komunalinis ūkis“ kruopščiai suskaičiavo išvykusiuosius mokytis, dirbti, ką tik gimusius kūdikius ir pan.
UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ dar balandį savo internetinėje svetainėje paskelbė apie tai, jog siekia suvaržyti gyventojų judėjimo laisvę bei kontroliuoti gimstamumą.
Skiltyje – „Komunalinių atliekų tvarkymas“ – šiukšlių vežėjai patalpino grėsmingą įspėjimą.
„Pasikeitus gyventojų skaičiui, paslaugos gavėjas privalo nedelsiant (ne vėliau kaip per 2 darbo dienas) informuoti  bendrovę raštu, nurodant gyventojų skaičiaus pasikeitimo priežastis“, – tąkart grūmojo kažkuris iš komunalininkų.
Ir tai nebuvo šiaip sau. Iki kitų metų, kai bus įvesta nauja mokesčių sistema, daugelio anykštėnų namų ūkiai nuo šiol už šiukšles mokės gerokai brangiau.
„Jei brangs ir po Naujųjų, tai jau visiška netvarka. Paslaugos negerėja – tik brangsta. Sovietmečiu geriau dirbdavo. Dabar tik pavėluok išvežti konteinerį per vartus, jau ir nuvažiuoja nė neatsisukdami. Senovėje tai pasignalizuodavo ir palaukdavo. Kur tai matyta ir vaikus, ir suaugusius, ir senelius apmokestina vienodai. Norėjo „ištraukti iš šešėlio“ piktybiškai nemokančius, o iš tiesų apsunkino gyvenimą sąžiningiems žmonėms, kurie ir taip nepririnkdavo tų šiukšlių“, – teigė komunalininkams skambinęs ir aiškinęsis dėl išaugusių mokesčių anykštėnas, kurio įsitikinimu, gyventojai nerūšiuoja atliekų vien todėl, kad taip tyliai protestuoja prieš vis didėjančius mokesčius.
Gyventojas ragina studentus prieš rugsėjo pirmąją būtinai pranešti komunalininkams, kad išvyksta, nes priešingu atveju, bus suskaičiuoti su eiliniais šiukšlintojais ir apmokestinti.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.