Nerimas Rokiškyje – turėjo kontaktą su užsikrėtusiu anykštėnu

 

 

Net ir vienas susirgimas gali būti lemtingas. Rokiškio laikraštis „Gimtasis Rokiškis“ pranešė apie nerimą Skemų socialinės globos namuose, kurių darbuotojas kontaktavo su susirgusiu anykštėnu.

Pasak  „Gimtojo Rokiškio“, darbuotojas po kontaktų su anykštėnu, kuriam patvirtintas koronavirusas, įstaigoje dirbo visą savaitę ir turėjo daug kitų kontaktų. Skemų socialinės globos namai yra ypatingos rizikos zonoje, nes čia globojama 360 negalią turinčių asmenų, dirba 200 darbuotojų. Teigiama, kad darbuotojas turėjo kontaktų su dar 8 darbuotojais. Visi jie izoliavosi.

Priminsime, kad Anykščių rajone 1-asis COVID-19 atvejis nustatytas kovo 30 dieną Janušavos kaime gyvenančiam vyrui, kuris buvo išvežtas gydyti į Panevėžio infekcinę ligoninę.

Kol kas apie daugiau sergančių anykštėnų nepranešama.

NYKŠČIAI

30 komentarų

 1. jis malkom gal prekiavo ir gal tas kuris jokiu kvitu neisraso

 2. Tik ta viena ir matote o kur Dragunu Seima kodel apie juos nieko nerasote uz tai kad jie ponai

 3. baust tokius ,kurie serga ir laksto po lietuva,uz grotu toki ligu nesiotoja gal dar po anyksciu isaigas lakste ir isplatino-uzdarytu tas istaigas, bet ne,geriau tegu serga,ar rupi kam-bardakas visiskas ir visi tyli skust tokius vadovus,

 4. Taio jis malkom prekiavo

 5. O siaubas,gal ir po anykscius isplatino uzkrata.suzinokite jo pavarde,-zinotume koks .na visiskas pavojus jau.blogai daro,kad niekas neviesina kas serga,uztai nieko nezinom ,-gerai kontaktus sergancio renka,kai jokia informacija neteikiama

 6. Sėdėkit namie ir bus viskas ok

 7. Ar jūs norėtumėt kad paviešintų jūsų pavardę jei susirgtumėt?Tai ir nesakykit kad reikia viešint!!!!

 8. Karantinas tam ir yra karantinas,kad namie sėdėti,o ne lakstyti!

 9. O prabilo širšių lizdas, pavydas pirmoj vietoj, nei žino kas, nei žino kur, svarbu triest, užtat ir perka tualetinį masiškai, nežinot patylėk it, bijot sedekit namie ir susimildami nepilkit to šūdo, reikia nereikia.

 10. Nesijaudinkit, nepersyvalgykit, tai ir trydalioti nereikes, sako ligonines vasiliasukas. Ligonine, pagal ji, labai pasiruosusi : turi kelias kaukes ir vos kelis kombinezonus dar nuo Vaigino laiku uzsilikusius…

 11. Senam BK buvo tokia padetis-butinasis reiklingumas-tai yra, kai pazeidziami istatymai siekiant aukstesnes naudos. Kaip siais laikais-nesidomejau… Bet pagal ta istatyma-pazeideja nukalus premija beveik garantuota… Taip kad geriau sedeti po sluota…

 12. kad cia balandzio 1 pokstas,-netikiu ka cia raso,nesuprasi ka siandien protingai raso,ka kvailina,-manau kad pajuokauta kai visai nejuokinga.

 13. va kaip reikia dirbti

  – Janušava kaip išmirusi – nė žmogaus. Sėdim karantine. Man vis neišeina iš galvos Anykščių rajono savivaldybės mero Sigučio Obelevičiaus pasisakymas: net jis nieko nežino – praėjus parai po viruso nustatymo nėra jokios oficialios informacijos. Tai kas čia per reikalai mūsų šalies? Kuriozai daros, – temainfo.lt sakė Kavarsko seniūnijos Janušavos seniūnaitijos seniūnaitis Vytautas Pimpička.
  Janušavoje gyvena apie 150 žmonių. Anot seniūnaičio, kaime žmonės greitai atsirinko, su kuo užsikrėtęs žmogus bendravo: į Panevėžio infekcinę ligoninę išvežtas vyras dirbo įmonės pašarų ruošimo ceche, jo kolega saviizoliavosi; dar vienas šio cecho darbuotojas pirmadienį grįžo iš atostogų ir pastaruoju metu su susirgusiuoju neturėjo jokių kontaktų; infekuoto šeima neseniai minėjo artimo giminaičio mirties keturnedėlį: lyg ir buvo svečias iš užsienio…

 14. Ramūnas Meškauckus

  dieve mano,kas dabar bus,kur man detis reiks,siaubas

 15. Taip ir laikosi žmonės karantino… Baisu

 16. Kaip truksta visur policijos pareigunu,-kur jie.I parduotuves eina be kaukiu,o ypac kaimo parduotuvelese nerupi pardavejom ar su kauke,ar ne,-atejo ir aptarnauja.Kaip reikia grieztinti karantina ir pasitelkti pareigunus.

 17. Atsakymo beieškant

  Komentatoriams (nevisiems)-linkėjimai pasveikti, jei ne nuo koronos, tai nuo psichos

 18. Geriau neskelbia nei adreso nei pavardes tai dar susaudis kas nors

 19. Bet jau komentarai puse net ne į temą, vieni kitus tik kolioja viešai, aišku pikta, kad serga ir nesiizoliuoja, kuo ilgiau žmonės nesilaikys karantino, o išėję į pvz į parduotuvę nedeves kaukių tuo ilgiau viskas ir tęsis, žmonės dedimes kaukės o geriausia likime namuose, dėl savęs ir kitų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.