Nepatinka naujoji šiukšlių išvežimo tvarka

Administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas pabandė apibendrinti susitikimų, vykstančių su Anykščių rajono seniūnijų gyventojais, įspūdžius ir rezultatus.
Pavaduotojui teko dalyvauti 4-iuose susirinkimuose su vietos bendruomenėmis. Jo teigimu, visur gyventojai buvo geranoriški ir jokių negražių apsižodžiavimų nekilo.
„Buvau Viešintose, Kurkliuose, Svėdasuose ir Debeikiuose vykusiuose susitikimuose. Vyko gan dalykiški pokalbiai su vietiniais. Malonu, kad nemažai ateina ir domisi įvairiomis galimybėmis ir tuo, kas vyksta aplinkui. Aišku, ir seniūnaičiai suaktyvina tą gyvenimą. Tai susitikimuose neteko malšinti jokių aistrų ar aiškintis piktiems žmonėms. Bene didžiausia įtampa kildavo, kalbant apie pakitusią komunalinių atliekų surinkimo ir mokesčių sistemą. Bet juk visų įmanomų atvejų ant popieriaus nesudėliosi. O be to, ir dabartinė tvarka – ne „šventa karvė“. Galima pataisyti. Bandysime rasti kompromisą, kad nepatenkintųjų būtų kuo mažiau“, – kalbėjo R. Blazarėnas.
Krašto gyventojams visose seniūnijose labiausiai rūpėjo apšvietimas, šaligatviai, autobusų maršrutai, kelių būklė.
Štai vakar po Debeikių seniūno Alvydo Simonavičiaus pristatymo susirinkusiems buvo atsakyta į rūpimus klausimus apie žvyrkelių ir miestelio šaligatvių tvarkymą, greičio mažinimo kalnelių įrengimą Varkujuose.
Susirinkusieji taip pat aplankė ir seniūnijoje šiuo metu veikiančią debeikiškio kraštotyrininko, tautodailininko Broniaus Tvarkūno parodą.
Kovo 6-tą susitikimas su gyventojais numatytas Andrioniškio seniūnijoje, kovo 7-tą Kavarsko ir kovo 8-tą Skiemonių bendruomenės namuose. Visi susirinkimai suplanuoti nuo 17-tos valandos.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.