Nelieka prievolės dėvėti kaukes lauke, leidžiama keliauti tarp didmiesčių ir rajonų

Ketvirtadienį įsigalioja karantino pakeitimai, leidžiantys nebedėvėti veido kaukių lauke, taip pat nelieka judėjimo draudimų tarp didmiesčių ir juos supančių žiedinių savivaldybių. 

Vyriausybės priimti pakeitimai numato, kad nuo šiol bus galima nedėvėti kaukių atvirose vietose, kai tarp žmonių išlaikomas bent dviejų metrų atstumas. Kaukių dėvėjimo uždarose vietose reikalavimai nesikeičia.

Vyriausybė trečiadienį pratęsė judėjimo tarp savivaldybių ribojimą iki kovo 15-osios, kartu panaikindama šiuos ribojimus gyvenantiems besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse.

Premjerė Ingrida Šimonytė išvakarėse informavo, kad šie Vyriausybės pakeitimai įsigalioja nuo ketvirtadienio, tuo metu anksčiau svarstyti galimi atlaisvinimai, pavyzdžiui, dėl kultūros įstaigų ar kai kurių didesnių parduotuvių atvėrimo, anot jos, bus priimti tik ėmus gerėti epidemiologinei situacijai.

Karantinas dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje pratęstas iki kovo pabaigos.

Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje 100 tūkst. gyventojų per pastarąsias dvi savaites teko 247 susirgimai COVID-19, iki tol mažėjęs rodiklis pastaruoju metu nekinta.

Ignas Jačauskas

7 komentarai

 1. leidžiama keliauti tarp didmiesčių ir rajonų,apsigraibykit ka rasot,AR PATYS SUPRANTAT??????????

 2. Kaip parašyta, taip ir keliausim. Straipsnį nusifotkinau ir reikalui esant pateiksiu pareigūnams

 3. teisingai Petrai,gal tada prades jausti atsakomybe,uz tai ka raso,sudmaliu laikrastelis.

 4. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Prisikabinot prie antrastes, bet kai siu dienu didziosios valdancios JOS toki teksta kaip isakyma isleidzia, jum neuzkliuna:

  Nuo 2021 m. vasario 25 dienos leidžiamas judėjimas tarp „žiedinių“ savivaldybių – kai asmenys, gyvenantys besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, juda tarp nurodytų besiribojančių savivaldybių.

  Gyveni Radviliskio Pakruojo rajone, varineji tarp dvieju ziedu, nes rajonai ribojasi ir su Siauliu „ziedu“ ir su „Panevezio“.
  Gyveni Utenoje ar Rokiski sedi toliau, nes nei su vienu „ziedu“ nesiriboji…………….

  • Kiekvienas žiedas turi centrą. Aplink tą centrą ir važinėji. Jokio žiedo taro Utenos ir Rokiškio tikrai nėra.
   Viskas aišku.

   • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
    Kokio velnio tada sumastytas administracinis suskirstymas? Ir tam dalykui Apskriciu reiksme…. Bet ne, siu dienu valstybeje susiformavusioms musu aukstuomenes zibutems, taip neidomu… Tekstas turi buti su ziedais, burbuliukais ir supurkstas sunkiai suvokiamais kvepalais.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.