Neišnaudotą sukauptą maistą galima nešti į savivaldybę

Startavo naujas „Maisto banko“ projektas, kviečiantis žmones peržiūrėti savo maisto atsargų spinteles – KAUPTI MAŽIAU DALINTIS. Kurioje vietoje dėsime kablelį?

Akcijos metu bus renkami gyventojų sukaupti produktai. Pilnos spintelės neišnaudotų maisto produktų – šiandienos lietuvių kasdienybė: pusė respondentų karantino laikotarpiu kaupė maisto atsargas, rodo „Malsenos“ užsakymu atlikta reprezentatyvi šalies gyventojų apklausa. Pusė iš jų – sukauptų atsargų taip ir neišnaudojo.
Tuo metu „Maisto banko“ remiamos organizacijos prašo vis daugiau maisto, paramos gavėjų sąrašai ilgėja – skurstančiųjų kiekis auga, o maisto atsargų socialiai remtiniems – katastrofiškai trūksta.
Akcijos organizatoriai praneša, kad Maisto surinkimo dėžės jau įrengtos ir iki birželio 18 dienos geradarių Anykščių gyventojų laukia savivaldybėje.
O birželio 1 d. nuo 13:30 iki 15:00 val. šios iniciatyvos autobusiukas lankysis Anykščiuose ir maistu pasidalinti galinčių žmonių lauks aikštelėje prie Anykščių kultūros centro, A. Baranausko gatvėje.

11 komentarų

 1. Aš pats maistą atiduodu vargšams,be tarpininkų.

 2. Savivaldybės darbuotojai. Tarybos nariai gali nešti į savivaldybę. Pavyzdi reikia parodyti. Ne visi anykštėnai gali aukoti.

 3. tai ce vykdama kamyteta darbinykai valgys ar kitiem zmanem dalins katrie uzeina pas juos pasneket.

 4. ar jie nebeturi ko valgyt

 5. Patarimsas valdžiai

  Parduokit tą Vaigino kupolą ir už tuois pinigus nupirkite biendiems maisto. Kam čia iš žmonių ubagauti?

 6. M.Fergizienė

  Siūlau savivaldybei , stokojantiems maisto, išdalinti terbas ir tegul eina elgetauti. Juk mėgstame atgaivinti senovę.

  • Pritariu Tamstai. Terbas per petį ir eiva į Briuselį klausti. kaip čia yra, kad per 30 laisvės ir nepriklausomybės metų skurdas Marijos ir „Barzdotų didvyrių“ žemėje taip didėja, kad net maisto stokojama. Gal tas Briuselis mums kokias sankcijas pritaikytų, kad durną valdžią vis išsirenkame ant savo galvų, o paskui dejuojame? Buvusiems komunistams rajoną valdyti leidžiame … tvoju matj! 🙁

 7. atsakymas patriotui

  dėl komunistų tai, ir tamsta būtum buvęs komunistu, jei tik norėjai geresnį darbą turėti

 8. merui ir vicemerui nereikia, jie gi algas pasididino.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.