Neigiamų dalykų neįžvelgia

Tarybos narys Mindaugas Sargūnas mano, kad pokyčiai pagrindinėje Anykščių gatvėje padarys miestą dar patrauklesniu turistams, o vietiniai gyventojai nustos rodyti nepasitenkinimą, kai bus pabaigti visi darbai. Pasak politiko, panašiai nutiko ir su Vilniaus gatvės atnaujinimu.

Mindaugas Sargūnas
A.Vienuolio gatvės remontą vertinu teigiamai, jeigu viskas bus atlikta taip, kaip numatyta projektuose. Èia, galvoju, tas pats atvejis kaip su Vilniaus gatvės remontu. Buvo labai daug kritikuojančių, kad neprasilenks automobiliai, žiemą nebus galima valyti sniego ir pan. Šiai dienai iš vairuotojų nusiskundimų negirdime ir tai, sakyčiau, gražiausia gatvė Anykščiuose.
A.Vienuolio gatvėje pločio automobiliams prasilenkti, manau, tikrai pakankamai.  Sunkiau bus tik tiems, kurie nusižengia  įstatymams  važiuodami su gabaritų neatitinkančia technika.  Aptarnaujantiems prekybos centrus sunkvežimiams ar kitai sunkiajai technikai čia važiuoti problemų tikrai neturėtų kilti. Kelias siaurinamas yra todėl, kad tokie yra Europos Sąjungos reikalavimai. Kitu atvejų nebūtų gautas finansavimas.
Taip pat numatyta greitu metu statyti žiedą, apžvalgos bokštą. Bus įrengtos aikštelės turistiniams autobusams, automobiliams stovėti.  Tai nuims nuo šios gatvės kažkiek intensyvumo. Kadangi  čia bus nutiesti ir dviračių takai,  atvykę turistai galės visus Anykščius aplankyti važiuodami dviračiais, palikę automobilius. Planuojama, kad ten bus ir dviračių nuomos punktas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.