Nei savivaldybės administracijos, nei anykštėnų policijos darbo subtilybės nedomina

Vasario 7 dieną Anykščių policijos komisariate bendruomenei buvo pristatyti 2019 metų veiklos efektyvumo rezultatai. Be Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Vytauto Vaiškūno,  Seimo narių Antano Bauros ir Sergejaus Jovaišos bei žiniasklaidos atstovų,  su policijos darbu daugiau susipažinti nepanoro niekas.   Į renginį buvo kviesti ir savivaldybės administracijos atstovai, tačiau, kaip juokavo policijos pareigūnai, valdžia pasitiki policija ir yra rami dėl anykštėnų saugumo…

Praėjusių metų veikos ataskaitą pristatė Utenos rajono vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos skyriaus  viršininkas  Jonas Cicėnas. „Policijos visada laukia didžiuliai iššūkiai, nes pareigūnai ne tik saugo, padeda, tiria, bet ir baudžia. Žmogiškieji resursai mažėja, sistemoje vyksta pokyčiai. Dabar Anykščių policijos skyriuje liko Reagavimo ir Veiklos skyriai. Kiti skyriai bazuojasi Utenoje. Anykščių policijos komisariate  dirba 53 pareigūnai, laisvos yra 4 darbo vietos. Dirba dauguma brandaus amžiaus pareigūnų, turinčių ne tik didžiulį bagažą teisinių žinių, bet ir milžinišką gyvenimišką patirtį“, – trumpai padėtį apžvelgė viršininkas.

Vėliau komisariato viršininkas apžvelgė įvykių statistiką. „Per praėjusius metus užfiksuoti 4402 įvykiai. Ekipažų darbas organizuojamas kuo efektyviu, į įvykius atvykstame pagal įvykių kategorijas nuo 5.12 min. iki 18.55 min.  nuo 6 iki 22 val. rajone dirba du ekipažai, naktį -1, savaitgaliais naktį dirba du patruliuojantys ekipažai.  Džiugu, kad žmonės nebijo kreiptis į pareigūnus, pranešimus ir pareiškimus išnagrinėjame vėliausiai per 4 dienas. Nusikalstamų veikų skaičius pe metus išlieka gana stabilus, pernai užregistruotos 238.

2019 metais eismo įvykiuose žuvo trys žmonės – 1 pėsčiasis, 1 automobilio ir 1 motociklo vairuotojai. Blogai, kad nėra savivaldybės administracijos atstovų, su kuriais galėtume padiskutuoti dėl stebėjimo kamerų. Jų mieste yra įrengta 12, o veikia tiktai trys, kitos net neįjungtos. Jas statė savivaldybė, tai jų kompetencijoje.  Prašome savivaldybės paramos, kuri nesiekia net 3 tūkst. Eurų, tačiau maža tikimybė, kad gausime. Šių pinigų reikia ne mums, policininkams, jie reikalingi užtikrinti rajono gyventojų saugumui.  Tai ne tik mūsų, bet ir savivaldybės reikalas“, – kalbėjo J. Cicėnas.

Plačiau „Šilelyje“

Dalina RUPINSKIENĖ

16 komentarų

 1. vien komisarai ir kam ju tiek o patruliu nebeturi,kas sunaikino Anyksciu policija,pasibaisetina

 2. Biudžeto pildytojai,iš vergu

 3. Kodėl savivaldybės atstovai nedalyvavo susirinkime. Nes savivaldos rinkimai toli. Dalyvavo Seimo nariai, nes rinkimai šiais metais.

 4. Reikia atsiminti

  Būdamas taupus nebalsuosiu už Tubį. Nes jam reiks mokėti didesnį atlyginimą nei kitiems. Panevėžio rajono meras gauna – 2670, Kupiškio – 2600, Rokiškio – 2645, Utenos – 2385, Molėtų – 2528, Ukmergės – 2528,1 Anykščių – 2886 Vilniaus- 2744… “, – šalies merų algas palygino portalo skaitytojas.

  • Atejo obelevicius su ziogeliu, pyst ir pasididino atlyginimus.

   • Būkim biedni, bet teisingi,

    Merų su pavaduotojais atlyginimus nustatė Seimas praėjusių metų gruodžio mėnesį, nes buvo priversti vykdyti Konstitucinio teismo nutartį, dėl atlyginimo diferencijavimo pagal gyventojų skaičių savivaldybės teritorijoje ir nustatė simbolinius priedus kurortų ir kurortinių teritorijų vadovams. Tad, visi klausimai Antanui ir Sergejui, abu stovės prie vėliavos, miesto centre, sekmadienį, vadario 16 d, 12.00 val.

    • aga mes nekalti, o kas kaltas kad visus konkursus laimi tik reikiamu partiju nariai?

     • Gervinskas į vandenis, Šulskienė į teisės vedėjas, Banienė švietimo vadė, o kiek dar laukė: bibliotekos, mokyklų ir kitų lesyklų, krūūva komytieto steigėjų ir sąrašo narių.

 5. Būkim biedni, bet teisingi,

  Merų su pavaduotojais atlyginimus nustatė Seimas praėjusių metų gruodžio mėnesį, nes buvo priversti vykdyti Konstitucinio teismo nutartį, dėl atlyginimo diferencijavimo pagal gyventojų skaičių savivaldybės teritorijoje ir nustatė simbolinius priedus kurortų ir kurortinių teritorijų vadovams. Tad, visi klausimai Antanui ir Sergejui, abu stovės prie vėliavos, miesto centre, sekmadienį, vadario 16 d, 12.00 val.

 6. Nei biednas, nei teisingas

  Kažkokia nesąmonė, kaip koks tai Tubys gali gauti didesnę algą nei Vilniaus meras? Gerai, kad Konstitucinis Teismas tai pastebėjo ir liepė pakeisti tvarką.

 7. nebeturim policijos

  remontavo keliuka ,nueme zenklusgreiti ribojancius ,dabar asvaltas is vienos puses greitis neribojamas per gyvenviete ,laksto kokiu nori greiciu ,nera nei pesciuju tako ,tad pestieji turi eiti laukais ir visiems dzin

 8. Troškūnų ošė tai varinėja dieną naktį bent 4 ekipažai, labai pavojingas nusikaltėlių miestas, kaip Čikaga ką ten sako budi vienas ekipažas, nebegaliu su dviračiu pravažiuoti visur liepia pūsti nors nei kartą nebuvau girtas, tam yra laikas ir vieta galėtų prie dviratininkų jei akivaizdžiai kad girtas nesimato ir nesikabinet

 9. Pamenu vienas Komisaras pokalbio metu pasake- dabar turiu Žmoniu, bet neturiu technikos, bet ateis laikas kai bus visko, bet nebus Žmoniu- dabar tas laikas jau atejo, o del subtilybiu, tai geriau ju nežinot- sužinotu tai ir šitie 50 išsilakstytu- kaip sakoma linkejimai – “ Draugams“.

 10. Tai vel naujas virsininkas , taigi kur isejo Cekuolis , gal jau pensijon ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.