Nei gaidžių, nei velnių „Devilstone“ šiemet nedovanos

Dainuvos slėnyje jau vyksta festivalio „Devilstone“ paruošiamieji darbai. Festivalis vėl siūlo pramogų ir muzikos, tačiau vieno dalyko įgyvendinti šiemet nepavyks. Nebus planuoto grafičio ant vieno iš Anykščių pastatų.

 

Pernai festivalio „Devilstone“ vienas iš pagrindinių organizatorių Vaidas Voronavičius nustebino miestelėnus. „Šiais metais Anykščių miestui padovanosime ombre dažymo techniką nupieštą paveikslą ant miesto pastato sienos. Ji sutiko nutapyti talentingas menininkas iš Belgijos. Miesto centre, virš buvusių parduotuvės „Senukai“ ir „Maximos” fasadinių langų atsiras paveikslas iš legendos apie Puntuko akmenį“, – pasakojo V. Voronavičius. Pernai išties buvo nupieštas daug aistrų sukėlęs gaidžio piešinys Anykščių centre.
Šiemet anykštėnai laukė, kuo dar „Devilstone“ rengėjai nustebins, juo labiau, kad V. Voronavičius teigė: „Planuojame ir kitąmet kurti bei populiarinti Anykščiuose gatvės meną. Manome, kad tai būtų vienas ir miesto traukos objektų. Beje, tai ne vienintelė siena, kurią mums siūlė piešimui. Vyno gamyklos siena būtų buvusi geresnė vieta, bet šį kartą pasirinkome miesto centrą. Mieste yra bent 20 potencialių vietų sieninei tapybai“.
Vienas iš festivalio organizatorių V. Voronavičius žiemą teigė, kad jie buvo sulaukę pasiūlymo išpiešti „Anykščių vyną“ juosiančią tvorą, tačiau dailininkai taip ir nepasirodė.
„Šileliui“ festivalio mediakuratorė Inga Šileikaitė patvirtino, kad gatvės meno piešinių šiemet Anykščiuose festivalis nepadovanos. „Buvo planuota ir derinta, tačiau įstrigo pats procesas, galiausiai buvo suderinta per vėlai, todėl šiemet piešinių nebus“, – aiškino I. Šileikaitė. Tiesa, ji teigė, kad festivalis „Devilstone“ neatsisako savo sumanymo. toliau puošti miestą.
Linas BITVINSKAS

Vienas komentaras

  1. Labai gerai, niekas ir neprašo, apseisim

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.