Nebeperka beveik nieko

Praėjusį savaitgalį Anykščius lankę namudininkai buvo kaip niekada nuliūdę.
Reguliariai  kartą per kelis mėnesius į miestą atvykstantys ir viename iš prekybos centrų fojė įsikuriantys prekeiviai dabar darys ilgesnę pauzę. Anykštėnų nebedomina nei mezginiai, nei rankų darbo papuošalai, nei kūno priežiūros priemonės.
„Greičiausiai nebeperka, nes pinigų nebeturi. Kad dauguma „biednai“ gyvena, buvo galima nuspėti, bet šventės parodė, jog anykštėnai viską, ką turėjo, per jas ir išleido“, – kalbėjo rankdarbių pardavėja.  
Jog anykštėnų perkamoji galia kasmet menksta, buvo galima pajusti ir per įvairias mieste dar rudenį rengtas muges. Dažnai pardavėjų galima buvo suskaičiuoti daugiau nei pirkėjų.
{mosloadposition trade}

Vienas komentaras

  1. Nemanau, kad vien biednumas turi įtakos. Žmonės skaičiuoja, turi internetą, palygina kainas. Mugėse kainos tikrai gerokai užkeltos ir kiek bandžiau, prekybininkai nesileidžia į derybas. Mezginius galima užsisakyti internetu, daug mamyčių, augindamos leliukus, prisiduria kurdamos įvairiausius rankdarbius ir pardavinėdamos būtent internetinėse svetainėse. Tad nemanau, jog keista, kad pirkimas jau senokai sumažėjęs. Suprantama, kad prekybininkai turi susimokėti už prekybos vietą, darbą prekiautojui, todėl jų kaina išauga, bet žmogus už tą patį nemokės brangiau, kai gali gauti palankesne kaina, juk tai nėra pirmos būtinybės prekės, galima ir palaukti keletą dienų. Kartais nusiperku ką nors mugėje, juk būna blogų dienų, kai nori save pradžiuginti. Bet kaip tik per muge ieskojau grandineles ant kojos ir nieko panasaus nebuvo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.