Nebemokės legionieriams

Pranešama, jog dėl finansinių problemų Regionų krepšinio lygą (RKL) paliko Anykščių KKSC-“Volupis“. Tuščiose salėse rungtyniavę krepšininkai nepateisino lūkesčių. Pasikeitus Kūno kultūros ir sporto (KKSC) vadovui nuspręsta daugiau resursų skirti vaikų krepšiniui ir užsiauginti pajėgių vietos sportininkų.
Prieš dešimtmetį suburta komanda buvo finansuojama verslininkų ir savivaldybės lėšomis. Su nedidelėmis pertraukomis antroje pagal pajėgumą šalies lygoje rungtyniavusią komandą visą tą laiką sudarė krepšininkai iš kitų miestų ir net šalių. Anykštėnams penketuke vietos  neatsirado. Būtent tai ir lėmė, jog komanda rungtyniavo tik dėl savęs, o išlaikymas buvo brangus. Bėgant metams, verslininkų indėlis ekipos biudžete menko, savivaldybės augo.
Tuo tarpu žiemą vykstančios rajono pirmenybės parodė, jog krepšinis – anykštėnų mėgstamas sportas. Teriekia, jog į aikštelę išbėgtų vietiniai.
Dėl gausybės trūkumų kasdieninėje veikloje atleidus KKSC direktorių Kęstutį Èepulį į jo vietą stojo Þilvinas Ovsiukas.
Naujasis vadovas laikosi nuomonės, jog vien iš legionierių sudarytos komandos Anykščiams tikrai nereikia. Nuspręsta ugdyti vietos jaunimą, kuris su treneriais gerokai aktyviau pluša jau nuo pavasario. Planuose -krepšinio treniruotės jau nuo pirmos klasės.
Kartu su „Volupiu“ RKL paliko Pabradės „Þeimena“ ir Kauno „Sabonio krepšinio centras“.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.