Neaišku kuo kūrename?

Praslinkę šalčiai atskleidė, jog anykštėnai vis dar nuodija vieni kitus dioksinais ir furinais. Dūmų ir kvapų įvairovė iš privačių namų kaminų pasijaučia kai tik paspaudžia šaltukas ir nurimsta vėjas.Pastarosios porą dienų parodė, jog sąmoningumo kai kuriems gyventojams tikrai trūksta.
Šildomės plastiko, tekstilės ir kitokiomis atliekamos, o išradingesni ir panaudota alyva.Lietuvoje atliktas tyrimas parodė, jog žiemą vadinamosios „atrabotkės“ grąžinimas perdirbimui sumažėja nuo 20-ties iki 15-kos proc. nuo parduodamos alyvos kiekio. Neretai kuro rūšimis tampa ir medžiagos iš konteinerių.
Draudžiamos kurui naudoti medžiagos degdamos išskiria itin sveikatai kenksmingus koncerogenus – patvariuosius organinius teršalus – dioksinus ir furanus. Mokslininkų įrodyta, jog labiausiai jie kenkia kūdikių sveikatai. Mažyliai daugiausiai nuodų gauna per motinos pieną. Dėl to gali sutrikti motorika, sulėtėja vystymosi raida, o vėliau paveikiami ir genai. Dažnu apsinuodijimo atveju nustatomi lytinės funkcijos sutrikimai, ypač vaikinams. Suaugusiems teršalų poveikis itin sunkiais susirgimais pasireiškia per dešimt – penkiolika metų. Tad nustatyti, kas labiausiai įtakojo ligą, nėra paprasta.
Varšuvos aplinkosaugininkai su pažeidėjais kovoja pasitelkdami bepiločius, kurie teršalų ieško virš kaminų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.