Ne visi gali politikuoti

Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardos komisijos pirmininkas darbietis Alfrydas Savickas turi rimtą priežastį neatsakyti į „Nykščių“ klausimus apie „šaukštus“, grynuosius ir medžioklę. Tuo tarpu konservatorei Gabrielei Griauzdaitei nuoširdžiai gėda, kad į skandalus pateko asmenys, kurie turėtų rodyti pavyzdį, o ne mokyti, kaip vogti, meluoti ir sukčiauti.

„Aš prisiekiau iki rinkimų pabaigos politiniame gyvenime nedalyvauti ir tokių klausimų negaliu komentuoti“, – sakė Darbo partijos Anykščių skyriaus lyderis.

A. Savickas negali pakomentuoti šių klausimų:

1. Kaip vertinate KAM krečiantį “šaukštų” skandalą ir kas turėtų atsakyti?

2. Kaip vertinate buvusio Liberalų sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio bandymą paaiškinti, kas nutiko šių metų gegužės 12 d. ir iš kur jo namuose atsirado didelė suma grynųjų?

3. Kaip vertinate Þemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės dalyvavimą medžioklėje ir po to kilusi tarptautinį skandalą su kaimynine Latvija?

Gabrielė Griauzdaitė

1. KAM skandalas yra neatleistinas įvykis ministrui  J. Olekui, mano nuomone, būtent jis ir dar kartą jis turi atsakyti už šį įvykį. Pirkti kažkokius virtuvės rakandus už 8 kartus didesnę kainą yra absurdas. Juolab, šiuo metu valstybėje yra didinamas krašto apsaugos finansavimas, o  ministras dėl savo poelgių kelia abejonių ir griauna pasitikėjimą kariuomenės skaidrumu ir sąžiningumu.  100 % sutinku su Prezidentės nuomone, jog  visą atsakomybę turi prisiimti ministras, o atliktas pirkimas yra ATVIRAS LIETUVOS ÞMONIØ APVAGINËJIMAS.

2. Vertinu neigiamai. Paskolos paėmimas grynaisiais pinigais iš verslininko, skamba ne itin įtikinamai ir skaidriai. Eligijus Masiulis buvo vienas ryškiausių politikų Lietuvoje, kuris deklaravo sąžiningumą, skaidrumą ir kitokią rytdieną Lietuvai, aš tikrai nuoširdžiai tikėjausi, kad jo lūpomis kalba tiesa. Tačiau galiu pasakyti, jog tokie politikų poelgiai tikrai nesugrąžins pabėgusių emigrantų, nepaskatins jaunimo eiti balsuoti, bet ir dar labiau atstums Lietuvos piliečius nuo savęs. Kasdien tampa vis sunkiau patikėti, jog kažkas Lietuvos valdyme gali pasikeisti.

3. Virginijos Baltraitienės poelgis taip pat galėtų patekti į šių dienų absurdų dešimtuką. Iš tiesų, kad ir kaip skaudu būtų, tačiau tokie politikų poelgiai parodo, kiek daug įvykių vyksta mums už akių. Ir kaip yra priimami sprendimai „GERESNËS LIETUVOS“  rytojui. Mano nuomone, svarbu, kad tokias pareigas užimantys asmenys suvoktų, kaip yra svarbu tinkamai atstovauti vadovaujamoms įstaigoms ir  kaip dar svarbiau -užtikrinti nepriekaištingą tų įstaigų reputaciją. Juokingiausia yra tai, kad visi istorijos herojai pasakoja skirtingas susitikimo versijas… Džiaugiuosi, kad viskas buvo paviešinta ir kad Lietuvos žmonės gali pamatyti, kas iš tiesų neturėtų prisidėti prie valstybės valdymo.

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.