Ne tik patarinės, bet ir pirmąją pagalba teiks

Gegužės mėnesio viduryje mero Sigučio Obelevičiaus patarėju pradėjo dirbti  „valstiečiams“ atstovaujantis, ilgus metus vadovavęs Anykščių ligoninei, daktaras Dalis Vaiginas. 

Mero patarėjo D. Vaigino klausėme, kaip jis jaučiasi gydyto kabinetą, kuriame sėdėjo gerokai per tris dešimtmečius, pakeitęs į politiko kėdę?

 • Apie politiką niekada negalvojau. Mano mintys visada buvo susijusios su medicina ir sveikatos sistema. Įvairiais laikotarpiais buvo įvairų gundymų. Kažkaip atsilaikiau. Yra tokia garsi Vokietijos kanclerio Oto fon Bismarko frazė: „Jei žinotumėte, kaip gaminamos dešros ir politika, jos nenorėtumėte“.
 • Tai kaip atsitiko, kad „valstiečiai“ Jus prisiviliojo?
 • Taip sudėliojo pats gyvenimas. Kartais jis iškrečia pokštus. Įstaigos postą palikau užbaigęs kadenciją. Kol kas sėdėdamas šioje kėdėje jaučiuosi visai gerai. Tai politinio pasitikėjimo pareigybė, gyvenime dar visko gali nutikti. Nesakyčiau, kad man čia viskas nauja. Kuruoju sveikatos sritį ir socialinius ryšius su verslo subjektais. Socialiniai ryšiai gal šiek tiek nauja sritis, tačiau esu trečiai kadencijai parrinktas Anykščių Vadovų klubo prezidentu, tad su verslo subjektais ryšiai glaudūs. Be to, ir vadovaujant ligoninei reikėjo suvaldyti viešbučio ir maitinimo paslaugas, dar vyko ir statybos darbai.  Ta patirtis niekur nedingo, manau, nesunkiai ir šiame darbe ją pritaikysiu.
 • Savivaldybės administracijoje pirmą kartą dirba gydytojas profesionalas, tad savivaldybės darbuotojai gali būti ramus dėl savo sveikatos. Pirmąją pagalbą bus kam suteikti?
 • Gydytojo profesijos iš manęs niekas neatims iki grabo lentos. Esu išsaugojęs gydytojo licenciją ir dar praktikuoju pagal savo specialybę. Šiame pastate visi gali būti ramūs, nes, atsitikus bėdai,  pirmosios pagalbos tikrai sulauks.

Plačiau „Šilelyje“

Dalina RUPINSKIENĖ

 

 

 

22 Komentarai

 1. Kažkas naujo. Kaip taip parašyti tekstą ir neapjuodinti Tubio oponento?

  • gal supainiojai kurį naujienų portalą atsivertei?

   • Tikrai, galima pagalvoti, kad ne angažuotus Nykščius skaitau. Gal Tubio babkes ir įtaką pasibaigė?

   • Fotkėje ponas patarėjas sėdi nebe savo kabinete. Ten jau kitas ligoninės vadovas. Gal galima būtų pateikti foto iš patarėjiško kabineto?

    • atsakau rimtai

     Na ne. Ten kur dirba dabartinis ligoninės vadovas tokio vaizdo nepamatysi nei ryte nei vakare. Čia tikras patarėjo darbo kabineto vaizdas. Žmogus apkrautas darbu, ne taip kaip kiti prie tuščio stalo sėdi ir laukia kas ką padės ant to stalo.

  • Pagaliau suprato, kad iki rinkimų ne tam vežime sėdėjo ir pinigus kaip į mėšlą metė.

  • KLAUSIMAITIS

   Gal galima konkrečiau? Kiek patariamų merui suteikė jo patarėjas D.Vaiginas, keli iš jų buvo tokie vertingi, kad jau įgyvendinti? Kelis patarimus teikia patarėjas per dieną, kas kelias vidutiniškai valandas? Idomu kelis patarimus sveikatos klausimais, kelis socialinių ryšių su verslninkais? Keli patarimai jau pritraukė investicinį kapitalą? Kur jie jau sukėlė proveržį iš gilios rajono stagnacijos?

 2. Gera naujiena apie p. D. Vaigina ir jo darbo funkcijas savivaldybėje. O tai tos institucijos, kurioje dirba ponas informaciniame tinklapyje nieko neskelbiama, nežinia buvo nei kokiu klausimu galima kreiptis pas patarėjus. Ačiū.
  Dar viena naujiena, pasirodo gydytojas pagal išsilavinimą, gerb. patarėjas yra daktaras, tik neskelbiama kokios mokslo srities? Gal bus straipsnio papildymas?

 3. Vaje, dar tik du mėnesius dirba, o stalS toks užverstas. Gal reikia padėjėjos etatą skirti?

 4. Sekmės Daliau !!!

 5. tokiam bardake kabinete dar ne viena anfibija netycia nupirks

 6. tai,kad visą laiką dirbo ir dirba gydytoja savivaldybėje,o dabar du.

  • conscientia

   taip išeina, kad moteris tai ne žmogus ir gal net ne gydytoja, o šiaip tik priedas prie asmens įvaizdžio savivaldybėje…

 7. KUKIS MUKIS

  Gal ponas patarinėtojas galėtų pasakyti tautai, kodėl taip tragiškai per rinkimus į mero postą liko tik antru nuo galo?

 8. Ponas Dali Vaiginai, pasakykite atvirai, kokiam velniui jūs toje savivaldybėje kam nors reikalingas?

 9. Seniau būdavo

  Kur Biblija ir bliūdas medaus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.