Ne į minusą dirbo tik Kupiškis?

Besibaigiant 2017-tiesiems aiškėja, jog per šiuos metus blogus finansinius rezultatus demonstravo ne tik Anykščių rajono savivaldybės ligoninė, bet ir beveik visos Aukštaitijos gydymo įstaigos.

Skaičiuojama, jog arti šimto tūkst. nuostoliai sieks beveik visose Utenos ir Panevėžio apskričių ligoninėse. Respublikinės Panevėžio ligoninės veiklos minusas šiais metais svyruoja nuo pusės milijono iki milijono Eur.

Anykštėnų minusas per devynis šių metų mėnesius – 176 000 Eur.

Tačiau Panevėžio teritorinės ligonių kasos direktorius Jonas Narbutas sako, jog šių metų pabaigoje Anykščių rajono savivaldybės ligoninei pateikus reikiamus rodiklius jau kitų metų sausio pradžioje skola turėtų gerokai sumažėti, kai už paslaugas bus išmokėta apie 100 tūkst. Eur.

Beje Kupiškyje dirbančių medicinos darbuotojų atlyginimai bene mažiausi šalyje.

3 komentarai

  1. Pasirodo, kad dėl visko kalta Vyriausybė. Negalima kaltinti savų gydytojų, jei visoje Lietuvoje tas patas gaunasi. Valstiečiai turi tikslą neskurdinti provinciją ir plano nuosekliai laikosi. Su dievo Piziaus ir Naisų raganų pagalba.

  2. Akušerijos skyriuje beveik nėra gimdymų, o jis išlaikomas. Tai kokiu būdu kalta vyriausybė, kaip skurdina provinciją? Jei kalbama apie ligoninę, tai problema ne čia.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.