Naujuose Elmininkuose galima atsigerti šviežių sulčių ir skanios kavos

Viešoje erdvėje pasirodė informacija, kad buvusiame Elmininkų bandymų stoties administraciniame pastate įsikūrė „Lietuvos meno ir mokslo studija“. Ją įkūrė elmininkietis Rimantas Juodelis. „Nykščiai“ klausė Naujųjų Elmininkų bendruomenės pirmininkės, seniūnaitės Dianos Šermukšnienės, ką bendruomenė žino apie šią studiją.

„Kartais prie pastato buriuojasi jaunimas ir vienoje pastato patalpoje vyksta kažkoks veiksmas. Iš išorės pastatas atrodo labai apverktinai, tačiau patalpa įrengta jaukiai. Dar į kiekvieno kaimo gyventojo pašto dėžutę buvo įmesti reklaminiai lapeliai apie ten gaminamas sultis ir kavas“, – sakė bendruomenės pirmininkė.

„Nykščiai“ telefonu susisiekė su R. Juodeliu ir klausė, kas ten pas jį vyksta?

„Kol kas vyksmas tik po truputį įsibėgėja. Pusė studijos erdvės skirta darbui su garso įrašais, tačiau kol kas nieko neįrašinėjame, tik teikiame garso apdirbimo paslaugas. Kitoje pusėje įrengta poilsio zona, kur galima atsigerti skanios kavos ir ką tik išspaustų sulčių. Toje pačioje zonoje vyksta projekto „Vinus“ paroda. Pagrindinė studijos veikla bus taikomoji elgesio analizė. Dar reikia daug ką padaryti. Jei nori, kad studijos veikla „įsivažiuotų“, reikalinga gera reklama, kad visi apie mus sužinotų“, – trumpai papasakojo jaunuolis.

Dalina RUPINSKIENĖ        

  

23 komentarai

 1. Šaunu, kad yra iniciatyvių piliečių 🙂

 2. Šaunu.

 3. Nežiniukas klausia

  Viskas gerai: ir sultys, ir paspirtukas, ir kava. Tik va man vis vien nedašunta kada mokslas su menu pradės veiklą „Lietuvos meno ir mokslo studijoje“ visos Lietuvos mastu?

 4. Tereik elektroautomobiliu ikrovimo stoteles. Tada eis ir kava ir sultys,ir mastas platesnis pasidarys.Gal dar 3 D spausdintuvo..

 5. Vau geras… jaunas bachuriukas kurį teko pažinoti dar dirbant virėju seklyčioj.. jis jau tada domėjosi muzika ir t.t smagu kad kuria kažką savo siekia pasiekia… esi paprastas..draudiškas. sekmės tau Rimai

 6. komentaras pašalintas kaipgalimai neetiškas

 7. jie jo nekencia ir planuoja kai tik palausti zmogu. nes pas juos gyvenimas nenusisekes nes nieko nedare tik gere.

 8. komentaras pašalintas kaip galimai neetiškas

 9. komentaras pašalintas kaip galimai neetiškas

 10. komentaras pašalintas kaip galimai neetiškas

 11. sekmes rimai tau sunkiam keli!mus bek, mus bek, bet duok policijai zinot. tik mes apsaugosim

 12. komentaras pašalintas kaip galimai neetiškas

 13. komentaras pašalintas kaip galimai neetiškas

 14. naujieji elmininkai baisiau uz visus kaimus. bet media tyli nieko neraso. tikru demonu vieta……..

 15. Rimuk.laikykis tau bus sunku cia elmininku liuno klane,dar viena seiminele neaprasyta.tai garsiuju kuprioniuku,.jau praeje mokslus uz grotu,juk jie moka santazuot ir vogt.Rimai buk stiprus .tu sugebesi.nes tavo tevai saziningi zmones ir geri nezantis.SAUNUOLIS RIMAI

 16. Gydykis, tu barbe devyndarbe. Nesamanes cia dirbi. Kas gi ti pas tau ais??

 17. Ei lietuviai!

  Na ko kimbate prie bernioko? Vaikinas ieško, rizikuoja, bando, daro. Gali ir nepasisekti. Gali į visai kitas sritis nukrypti jo energija. Juk čia tiktai pradžia. Ne lokit, o žmogui sėkmės palinkėkit. Juk padėti tai jam negalite.

 18. ANYKŠTIETĖ

  Linkiu didelės sėkmės!!!Kurkit ir įgyvendinkit savo norus ir siekius ir svajones!!!Bet pinigėlių reiks užsidirbti algai ir mokesčiams !

  • Poniai Tiotei Motei

   Ponia, ką milijonas linkėjimų, geriau tūkstantis eurų berniokui į kišenę. Verslui paremti.

 19. komentarai pasalinti todel .kad visa tiesa parasyta apie elmininku siuksles.

 20. EUROPOS MENO IR MOKSLO STUDIJA-reklamos atžilgiu toks pavadininimas daugiau lankytojų pritrauktų

 21. koks melas apie kalpa jis sunu turi su senute uz tai pabego .kad elementu moketi nereiketu. bet asilas uzaugins

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.