Naujų susirgimų daugėja ir šalyje, ir rajone

Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 2 848 nauji koronaviruso atvejai, nuo COVID-19 mirė 21 žmogus, šeštadienį pranešė Statistikos departamentas.

Tai didžiausias naujų atvejų skaičius per parą nuo pandemijos pradžios. Per praėjusią parą pasveiko 2424 žmonės. Nuo pandemijos pradžios COVID-19 šalyje užsikrėtė 72 tūkst. 430 asmenų, 41 tūkst. 225 – tebeserga, 30 tūkst. 277 – pasveiko.

Anykščių rajone per praėjusią parą fiksuoti 22 nauji susirgimo atvejai. Mirė dar vienas žmogus, skelbiama Statistikos departamento puslapyje.

NYKŠČIAI

17 komentarų

 1. O tie rusai...

  Faktas su klausimiuku 🙂
  O Maskvoje pradėta masinė vakcinacija. Per pirmąją valandą užsirašė tūkstančiai žmonių. Skiepijami medikai. Pradėti karių skiepijimai. Kas dieną po kelis tūkstančius. Ir sausumoje ir laivyne. Vakcinos pakanka. Ši informacija iš interneto. Kada Lietuva pradės? Ar mes tik užsikrėtimo rekordus mušame?

 2. Rusai skiepyjasi neaiškia vakcina, kuri nėra iki galo ištirta ir ES nerizikuos savo gyventojais skiepidami nepatvirtintomis vakcinomis.

  • Labas propagandiste! Rusų vakcina „Sputnik“ vakcinavimui nuo Covid 19 yra pirmoji pasaulyje užregistruota tokiam tikslui vakcina. Nežinojai? Ir dabar nežinai? Taip ir numirsi nežinodamas…

  • Tik jau nenuvertinkit taip jau rusų. Jei neištirta ES, tai dar nereiškia, jog negera. ES ir Amerikos Farmacijoms firmoms tik ir naudinga, jog nepatvirtinta rusų vakcina Europoje ar Amerikoje, nes prarastų didžiulius pinigus, jei pirktų rusų, o ne jų vakciną. O vienoje TV laidoje kaip tik kanadiečių daktaras kalbėjo, jog rusų vakcina, kaip tik viena iš geriausių.

 3. Pakol bus vakcina tai ir numirsim

 4. Vakcina ar Rusijos, ar Kinijos, ar Europos, ar JAV dar nėra 100proc. saugi. Tiesiog žmonės taip įsibauginę, kad eina ir skiepijasi, o kariškių, ko gero ir išvis niekas neklausia. Sakyčiau, kad prasideda masinis regioninis visokio plauko vakcinų testavimas, tada suves rezultatus, išves algoritmus, ieškos priemonių pašaliniams reiškiniams mažinti. Tikrosios jau realiau tinkančios vakcinos reikės dar bent metelius palaukti. Kažin ar taip svarbu kur vakcina testuota (Europa vargu ar testuos rusišką ar kinietišką tai kur tada dės savo ar amerikonišką) čia žaidžia politika. Pažiūrėkit kas su vaistais padaryta. Rusiškų, kiniškų ni-ni-ni…. O net ir perkant pas perekūpus vaistai pigesni tas pats ir su vakcina. Aiškiai eina lenktynės pirmiausiai dėl PINIGŲ, ĮTAKOS…. O VĖLIAU….GAL IR DĖL ŽMONIŲ. Ir nereikia čia stebėtis, kad mus eilinius laiko tik bandymams skirtomis pelėmis. Pirmieji savanoriai kurie skiepijosi gavo kažkokias garantijas dėl pasekmių, ačiū jiems už tai. Dabar laikas plačiosioms masėms….Tik man įdomu per kiek laiko nuo skiepo susiformuos imunitetas ir kiek laiko jis laikys. Gripui susiformuoja maždaug per dvi savaites. Tai pasiskiepijus nuo koronės 🙂 tas dvi ar daugiau savaičių reikia izoliuotis kad dar papildomai iš šono to tikrojo, dar nenusilpninto, viruso negautum, o jei dar 2 skiepai tai gal ir mėnesio reikia 🙂

 5. Lietuvoje gyvena 2 milijonai 794 tūkstančiai gyventojų. Karantinas dėl corono viruso paskelbtas 2020 m. kovo 15 d. Antras karantinas baigsis gruodžio 30 d. Tai sudaro 42 savaites arba 294 dienos. Iki šios dienos nuo corono 19 viruso mirė 600 asmenų.tai yra per 273 dienas. Per dieną vidutiniškai mirė 600 dalinu iš 273 dienų, gaunu, kad per dieną mirė 2 asmenys. Statistika skelbia, kad 2020 m kovo mėn. per parą mirė 115 asmenų. Koks mirtingumas kitais mėnesiais neskelbiama .Per 273 dienas Lietuvoje mirė 273x 115, bus 31395 asmenys., iš jų 600 nuo corono viruso. Kadangi mirtingumas mažas, tai kyla klausimų , kodėl jis atkeliavo. Gal norima pertvarkyti švietimą, , nes mokytų tiek nereikia, gal mediciną, bet nedrįsta pasakyti, kad nuo 65 jau nebegydys, gal nori duoti pailsėti gamtai, nes daug vartojom. daug išiukšlinom, daug važinejom.. Davė proga visai šeimai pabūti drauge. O gal tikimąsi sumažinti gyventojų skaičių, nes jų pasaulyje per metus padaugėja 83 milijonais.

 6. Dar pavasarį sakiau,kad bus daug mirčių ir velnevos,pamatysit.Nes nueinančiai valdžiai yra dzin.Jokiu rimtų draudimu,kaip Latvijoje.Žmonės nori judėti po Akropolius,prekybinius centrus.barus.Visai nesisaugo nes galbvoja,kad nužsikrės.Kas bus po švenčių sunku isivaižduot.Tada nekaltimkit,kad bus5000 ir daugiau užsikrėtusių žmonių.Bukime saugus ir saugokime vieni kitus.

  • o buvai latvijoj kad sneki nesamones kurias rodo per tv as taip buvau pries pora dienu ir tikrai nera taip viskas uzdaryta ir taip viskas griezta kaip cia nusisneki,ten tiesiog zmones samoningesni nesigruda nelipa vieni ant kitu gerbia vieni kitus.Maziau tikekit televizija ir visokimis 15min ar delfi.

 7. Jeigu rusai pirmieji užsiregistravo savo vakciną, tai tegul patys ir skiepijasi

 8. Je i sergancios medicinoje dirba,prekyboje,-slepti,niekam nesakyti,tai kas laukia paprasto zmogelio susitikus su serganciais.Jau nesaugu ir išeiti iš namu,o zmones po parduotuves laksto,,-niekas nieko nedaro zmogui.

 9. Statistika statistika tik skelbe lietuva.o savivaldybe skelbe alei nk vis daugeja virusu o jie nk neskelbia kas kur serga ir kaip sedi ruras surauki

 10. Manau niekam nepatinka slepiami atvejai,nėra ko slėpti, vistiek visi turėsim persirgti.Slėpimas tik sieja paniką,pyktį.

 11. Gal jus labai norit sirgti,kad taip rašot,kai susirgsit kitaip rašysit.Reikia uzkirsti kelia šios ligos plitimui,neleisti sergantiems praverti darbovieciu duris,matuoti visiems dirbantiems temperatura,o ne kaip dabar tik tyleti,tik niekam nesakyti,vadovams baudu reikia uz sergancius darbuotojus,o ne sirgdinti kolegas ir kitus kontaktuojancius.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.