Naujoji komunalininkų šiukšliavežė leis sutaupyti

UAB Anykščių komunalinis ūkis įsigijo naują europinius standartus atitinkančią šiukšliavežę, kuri kainavo 235 tūkstančius eurų.

Naujoji „Scania“ šiukšliavežė įsigyta iš Anykščių savivaldybės skirtų pinigų, tačiau jų nepakako, todėl UAB Anykščių komunalinis ūkis ieškojo ir bankinės paskolos. Komunalininkai naudojosi dviem šiukšliavežėmis, pagamintomis 1996 ir 1998 metais. Jos dėl „garbaus amžiaus“ nuolat gedo. 2019 metais šiukšliavežių remontui išleista 57,8 tūkst. eurų suma, 2020 metais – 48,3 tūkst. eurų suma.

Komunalininkų direktorius Kazys Šapoka parodė naująjį pirkinį, kuris išriedėjo į kelius šią savaitę, pabrėžė, kad šis automobilis leis sutaupyti lėšų, kurios buvo išleidžiamos kitų automobilių remontui. „Tikimės, kad šiukšliavežė tarnaus ilgai ir mums palengvins darbą, ji yra pritaikytą įvairių konteinerių, tiek požeminių, tiek antžeminių turinio surinkimui. Naujasis automobilis šiukšles rinks ne tik Anykščių mieste, bet ir visame rajone. „Štai rytoj (kalbėjome trečiadienį, – red.pastaba), – vyks į Troškūnus“, – apie automobilį trumpai papasakojo K.Šapoka.

Įsigyti tokį automobilį planuota jau seniai – 2021 m. sausio 4 d. UAB Anykščių komunalinis ūkis savivaldybei pateikė prašymą „Dėl lėšų skyrimo šiukšliavežei įsigyti“, kuriame buvo prašoma skirti 100 000, 70 eurų sumą šiukšliavežės įsigijimui, didinant įstatinį kapitalą.  

Kovo rajono tarybos posėdyje rajono taryba pritarė sprendimui komunalininkams skirti 99 999,83 Eur sumą didinat įstatinį kapitalą, išleidžiant Anykščių rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančias 344 827 paprastąsias vardines akcijas.

Linas BITVINSKAS

7 komentarai

  1. gal ir darbuotojams, dirbantiems su nauja technika bus pridėtas priedas prie atlyginimo?

  2. nauja siuksliavezia protingiausia butu eksplotuot tik Anyksciu mieste , o tas senas siust i tokius Troskunus ar Kavarska , nes ten ir privaziavimai prie siuksliu sudetingi ,maciau visokiu gelzgaliu primetyta gali padangas subadyt .

    • aha. o paskui partemt jas is ten zinai kiek kainuos?

    • Romai , teisingai pastebėjai , mieste eksplotuojant minėtą automobilį jau buvo įvykdytas autoįvykis numuštas elektros stulpas , aplankstyta stovėjimo prikabinėtojo ,, padnoškė,, ir toliau mašina eksplotuojama ,

  3. gal po du prikabinėtojus prie mašinų o tai 35 metų stažo neužsidirbsi.dresirovkė,reik būt PRAGARO VAIKIU.

  4. Aišku.Šita viena,viską,visados,visur.

  5. taip nes jinai nepajegi pozeminem pakelti o kaimai taip greit remonto pareikalaus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.