Naujausia rašytojo Rimanto Vanago knyga

„Sieliai“ vėl siūlo plaukti per pokario Anykščių kraštą ir dar toliau: naujausia rašytojo Rimanto Vanago knyga „Likimų medžiotojas“ jau viešojoje erdvėje!

„Įkvėptas legendos, vaikas svajojo užaugęs eiti per žmones ir užrašinėti jų likimus. Ir štai: berniuko, akylai stebėjusio įvykius Lietuvos pokario kaime, istorija. Ir štai: berniuko, Tit-Arų saloje, Lenos žiotyse, virtusio alkanu vilkiūkščiu, išgyvenimai. Ir štai: berniuko, bėgusio su šeima nuo fronto į Vakarus ir pakeliui netekusio tėvo, kalvarijos. Trys skaudūs, sunkūs akmenėliai, teikiantys viltį, jog nevaikiškai didelis skausmas nebuvo beprasmis, neišnyks kaip dūmas.“ – kaip akmenėliai dėliojamos mintys naujausioje rašytojo Rimanto Vanago dokumentinės prozos knygos „Likimų medžiotojas“ anotacijoje.

„Likimų medžiotojas“ – septintoji „Sielių“ serijos knyga, dokumentinės prozos kūrinys apie Lietuvos pokario aktualijas. Knygoje pateikiami kokybiškai autoriaus atrinkti faktai, detalės, užtikrinančios asmenybių autentiškumą: medžiaga rinkta archyvuose, tyrinėjant privačius ir viešai prieinamus fondus, bendrauta su įvykių liudininkais, palikuonimis visame pasaulyje. „Likimų medžiotojo“ pasakojami likimai yra aktualūs šiandienos skaitytojui, žengiančiam į Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio sukaktį. Knygos turinys ugdo, kelia klausimus ir skatina kritiškai permąstyti lietuvių tautiškumo, charakterio, vertybių raidą.

Naujausia rašytojo Rimanto Vanago knyga „Likimų medžiotojas“ jau pasiekiama Lietuvos bibliotekose. Knygą platina Pasaulio anykštėnų bendrija.

Knygos leidybą parėmė: Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Anykščių rajono savivaldybės administracija.

Pasaulio anykštėnų bendrijos informacija

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.