Naujausi duomenys – pirmauja Tomas Tomilinas ir Sergejus Jovaiša

VRK duomenys.

KandidatasIškėlė
apylinkėsepaštuiš viso% nuo galiojančių biuletenių
Tomas TOMILINASLVŽS1279546182525,63
Sergejus JOVAIŠATS-LKD965489145420,42
Kęstutis JACUNSKASLSDP772317108915,29
Ričardas SARGŪNASDarbo partija67922690512,71
Kęstutis TUBISLSDDP63524187612,30
Mindaugas SARGŪNASLRLS4231565798,13
Tomas BARANAUSKASCPi187792663,74
Audrius PENKAUSKASKS72551271,78
Iš viso501221097121100,00

7 komentarai

  1. Pasipiktinusi..

    Kai papirkineja žmones alkoholiu, kas be ko laimi, važinėja po sodus, kaimus, gražiai čiulba su pažadais, tada kita diena PADĖKOS dovanos prasideda, ar čia toks paskatinimas, kad žmonės balsuotų? Ir niekas nieko nemato? Visi akli?

  2. Lai lai lai

    prie lovio nepateko komunistas vagis. Iš kur dabar vogs?

  3. Jums visi vagys ir aferistai,nes padoriai žmonių jūs nematot.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.